Úterý 16.11. od 19:30 v Hostivaři

Tento tým postoupil z 7.B ligy.

Sestava: Halda - Tomík,Zbyňa, Pája, Daník, Láďa, David, Kominík, Blonďák

Trenér: Peťa

Za deštivého dne jsme nastoupili v hojném počtu proti soupeři, který za námi zaostával pouhé 3 body, takže se očekával vyrovnaný zápas. Soupeř měl na střídání 2 hráče, my 3! Hrál se zajímavý útočný zápas a jak bývá naším zvykem, první inkasujeme. V cca 10 minutě jsme neuhlídali rychlý brejk a bylo to 0:1. Stále jsme se snažili útočit a srovnat a dlouho se to nedařilo, až naběhl Blonďák a špičkou kopačky v záklonu zavěsil pod břevno. A bylo srovnáno. Dále jsme hráli útočně, ale do poločasu se nám již nepodařilo nic proměnit. Po půli jsme se dále snažili útočit a kombinovat po zemi, což se nám podařilo a vykombinovali jsme krásnou akci, kde na konci byl Tomík a nekompromisně zavěsil k tyči. Na gól Tomíkovi  přesnou přihrávkou nahrával Láďa. Soupeř na naši branku téměř nevystřelil, jen hrozil z ojedinělých protiútoků po našich chybách. Naštěstí jsme neinkasovali. Pak rozehrál Halda doprava na Tomíka, ten křížem po zemi našel vlevo postaveného Zbyňu, Zbyňa se rozhlédl a našel úplně volného Daníka napravo, Daník lehce potáhl míč a přihrál volnému Láďovi před branku a vedli jsme 3:1. Hráli jsme pěkně po zemi a pak Daník vytvořil na půli chybu, po které soupeř snížil a bylo to zase napínavé. Pak Tomík neproměnil Daníkovu nabídku a do konce zápasu se už nic zásadního nestalo a dokázali jsme zvítězit a upevnit si druhou postupovou pozici.

2   :   3   (1:1)

Góly: Blonďák, Tomík, Láďa