Bohdalec PC   vs   XXX

Úterý 26.10. od 20:15 na Pražačce 1

Bohdalec hrál 6.B ligu a skončil na 8.místě.

Sestava: Halda-Pája,Daník, Tomík,Zbyňa,Láďa, Ferda

V pozdním večeru jsme sehráli velice pohledné a zajímavé utkání s hráči Bohdalce. Umě jsme kombinovali a snažili se proměnit alespoň nějakou z vypracovaných šancí. V cca 10.minutě se nám to podařilo střelou Tomíkovou. Šance poté byly na obou stranách, ale kvalita byla spíše na naší straně. Bohužel bez větší střeleceké potence. Po poločase jsme dále kombinovali, soupeř se snažil snížit, ale asi 10 minut před koncem se prosadil Ferda z úhlu a vedli jsme 2:0. Pak soupeř nakopl na svého koorpulentního útočníka, který hlavou sklepl na nabíhajícího spoluhráče, který z první prostřelil Haldu. Byla to trestuhodná nedbalost Daníkova, když neuhlídal tohoto hráče. Celkově dnes se Daníkovi přiliš nedařilo a měl několik minel. Každopádně zápas se nám podařilo vyhrát a pokračujeme ve vítězné sérii.

1   :   2   (0:1)

Góly: Tomík, Ferda