XXX  vs  Tsunami 99

Úterý 19.10. od 19:00 na Meteoru 8

Tsunami jsme na podzim 2007 porazili 2:0. Naposledy hráli 6.B ligu.

Sestava: Halda - Pája, Daník, Zbyňa, Blonďák, David, Ferda

Hnedle na začátku jsme utli soupeřovo tsunami takovou haluzí, až oči přecházely. Pája nakopl balon směrvápno, kde do souboje se soupeřem šel Ferda, ale nikdo netečoval, překvapilo to i branaře a už ve 2.minutě jsme vedli. Kontrolovali jsme balon a umě střídali dobrou obranu s rychlým přechodem do útoku, což se projevilo dvěmi zásahy do poločasu, trefil se znovu Pája a také Zbyňa. Stav 3:0 vypadal slibně, ale jak se známe, neměli bychom usnout na vavřínech. A nestalo se, naopak jsme přidali 4.branku kdy Zbyňa nekompromisně zavěsil. Pak jsme soupeři dovolili snížit, ale o několik chvil jsme zase přidali branku Ferdou na 5:1. Pak o5 soupeř snížil nejprve na 5:2, kdy prostřelil "dobře" postavenou zeď. A o několik minut později dokonce na 5:3. To se ale nelíbilo Davidovi, který stoprocentním bodlem zavěsil v poslední minutě 6.branku a tak jsme Tsunami porazili 6:3. Hráli jsme v klidu a rozdávali si pěkné balony.

6   :   3   (3:0)
Vývoj skóre: 4:0, 4:1, 5:1, 5:3, 6:3

Góly: Pája 2x, Zbyňa 2x, Ferda, David