Bufeti postoupili z 2.místa 7.J ligy. Nikdy jsme je nepotkali.

Sestava: Halda - Tomík, Daník, Pája, Blonďák, David

Omluveni: Láďa

Neomluveni: Zbyňa, Kominík, Ferda (mail přišel pozdě, Ferdo!!!)

Nastoupili jsme do zápasu bez střídání a tak to zůstalo do konce. Nikdo další, kdož slíbili nedorazili. Každopádně jsme začali a hnedle dost nešťastně. Už v druhé minutě jsme inkasovali po trmě-vrmě před brankou a rázem jsme museli hrát a o5 dotahovat. To nám nevadilo, ba naopak, začali jsme umě kombinovat a přihrávat si na jeden dotek a hráli jsme fotbal, jaký umíme a jde nám. Pěkně po zemi a když k tomu máme Tomíka, pak je hnedle vyhráno (a to Tomík přišel s nějakou slečnou na zádech - rozuměj opicí :). Začal dávat krásné góly. Srovnal na 1:1 a pak navýšil na 2:1. Když pak Daník dal na 3:1, hrálo se nám krásně a pěkně jsme soupeře rozebírali. Soupeř občas naznačil, ale téměř nic jsme mu nedovolili a co jsme mu dovolili, to chytil Halda. Tak skončil poločas. Ve druhé půli se do nás soupeř pustil zhurta, ale jeho tlak jsme odrazili a když Tomík přidal dalších 3 góly, vyhráli jsme naprosto zaslouženě 6:1.Trochu naši radost zkazilo, když z rozehrávky soupeř trefil Blonďáka přímo do obličeje a ten musel ze zápasu odstoupit s červenou z nosu. Tak a teď jdeme na Tsunami.

1   :   6   (1:3)

Góly: Tomík 5x, Daník