XXX   vs   Víťazný február FK

Pondělí 4.10. od 17:00 na Aritmě

Hřiště SK Aritma v Praze 6, Vokovice. Z Dejvické, metro A, tram 8, 36 do st. Nádraží Veleslavín, pak vpravo kolem školy ulicí Na Luzích cca 300m a vlevo do ul. V Středu, která vede ke vchodu do areálu SK Aritma. Nové hřiště je za šatnami a za tréninkovým fotbalovým hřištěm s UMT. UMT 3. generace, osvětlení. Obuv: povoleny pouze gumotextilní kopačky, turfy a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí !

Sestava:  Halda - Daník, Pája - Tomík, Zbyňa - Láďa

Za chladného a větrného podvečera jsme nastoupili proti týmu, proti kterému jsme doposud nehráli. (alespoň jsem je nikde nenašel v našich análech :-) Nastoupili jsme v sestavě: Halda v brance, Daník s Pájou v obraně, Tomík se Zbyňou v záloze a rychlé "brko" Láďa. David přišel jen na kukačku neb byl po vyřezávání pih :-(
Začali jsme parádně, ve druhé minutě se trefil nádherně Tomík a v cca 5.minutě Láďa kličkou obalamutil obránce a obstřelil gólmana a vedli jsme dva nula. Parádní vstup do zápasu. Pak jsme drželi balon, kombinovali i s Haldou a soupeř se skoro nedostal k míči, natož do šance. Vytvořili jsme si další množství šancí, ale bohužel jsme do poločasu nic neproměnili. Ve druhé půli jsme se o5 snažili hrát ze zajištěné obrany, což se nám dařilo cca do 42.minuty, kdy po sporné ruce Pájově soupeř kopal přímý kop a trefil výstavní šibenici. Snížení na dva jedna bylo ošidné a museli jsme dávat pozor na soupeřovu snahu srovnat. Tu uťal nekompromisně Daník, kdy po přímém kopu Zbyni a chytrém propuštění Ládi, zavěsil. Vedli jsme 3:1 a najednou nás bylo plné hřiště, o5 jsme se dostali do zápasu a krásně kombinovali na jeden dotek. Po předskočení protihráče při rozehrávce Daník vypíchl míč na Zbyňu, který potáhl míč do vápna a místo rány, luxusně přihrál naběhnuvšímu Daníkovi a ten do prázdné brány neměl problém. Nakonec jsme zaváhali v 60.minutě, kdy soupeřův hráč středem hřiště prošel až před Haldu, kterého obstřelil a bylo 4:2. To bylo vše. Zápas se nám vyvedl a krásně jsme kombinovali na jeden dotek, což bylo fajn, že se přidal také Zbyňa a tím se naše hra ohromně zrychlila a byli jsme vždy o krok napřed před naším soupeřem.

4   :   2   (2:0)

Góly: Daník 2x, Tomík, Láďa