14. 9. 2010
2.kolo

XXX   vs   Pivušky FC

Úterý 14.9. od 18:15 Hostivař

S Pivuškami jsme se utkali na podzim 2007 a vyhráli jsme 6:5. Pivušky hrály 6.C ligu a skončili na 4.místě.

Hřiště v areálu SK Hostivař na Praze 10, u křižovatky ulic Švehlova a Pražská, neboli pod Intersparem. Od stanice metra A Skalka bus 101, 154, 177 do st. Na Groši. UMT 3.generace, osvětlení. Do sprch možný vstup od travnatého hřiště, případné info v restauraci. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může.

Sestava: Halda - Tomík, Daník, Pája, Blonďák, David

Za deštivého podvečera jsme nastoupili proti týmu, který se sešel pouze se čtyřmi do pole, což nám jak je známo příliš nevyhovuje a útok do plných nám nesedí. Neseděl, tak strašný zápas jsem v XXX ještě snad nehrál. Bušili jsme do nich jak tupci a ne a ne dát gól. Šancí v první půli bylo na rozdávání. Ujala se až střela Blonďáka po pěkné kombinační souhře. Soupeř úporně bránil a hrál, tak jak vždy hrajeme my, když se náhodou nesejdeme, a to bránit ve čtyrech a útočit z brejků. Z jedné akce v poslední minutě první půle nás soupeř šokoval a srovnal na 1:1. Po přestávce jsme dále bušili jak hluchej do  vrat a nic. Vůbec se nic neujalo. To soupeři se podařil majstrštyk, když deset minut před koncem po prudce zahraném rohu po teči jednoho z útočníků se míč odrazil od Davidovy stojné nohy a byl z toho gól a rázem jsme byli bez bodu. Dál jsme bušili a bušili a gól ne a ne přijít. Až v poslední minutě zápasu o5 Blonďák levačkou zařídil dělbu bodů. Byl to náš snad nejostudnější výkon za ta léta co hrajeme. Tak snad příště se už budeme radovat.

2   :   2   (1:1)

Góly: Blonďák 2x