Čtvrtfinále
(7.liga) XXX   vs   Deko (2.liga)
Pondělí 7.9. od 19 hodin na Pražačce 1

Sestava: Halda - Tomík,Daník,Zbyňa,Pája,Peťa,Blonďák

Ve čtvrfinále letošního ligového poháru jsme narazili na nám známý tým. Z tohoto týmu přišli Daník s Tomíkem. Deko hraje druhou hanspaulskou ligu a tak bylo již před zápasem jasné, že šancí mít příliš nebudeme. Opak se stal pravdou a favorita jsme, myslím, dobře potrápili. Hrál se oboustranně rychlý technický fotbal s šancemi na obou stranách. V prvním poločase bylo Deko lepším týmem. První gól jsme inkasovali po závaru před brankou v cca 20.minutě. Do poločasu se Halda blýskl několika svými zákroky. Ostatní střely mířily mimo naši branku. Několika šancemi a kombinacemi jsme se také dostali před branku Deka, leč koncovka nás zradila. Poločas tedy skončil 0:1. Druhou půli jsme začali náporem a začali kombinovat i s Haldou. To se nám stalo osudným, když Zbyňa nahrával Haldovi nevýraznou přihrávkou, kterou hráč Deka přetavil v gól. To nás dostalo na kolena, ale i na kolenou jsme si začali vytvářet spousty šancí a kupodivu hráči Deka v obraně nebyli příliš přesvědčiví. Ale ta naše koncovka o5 nestála za nic. A jak to bývá, když se Halda začne zapojovat do útoku, a to měl krásné průniky a střely na bránu, v obraně to zaskřípe a z rychlých brejků jsme dostali dva góly a bylo po zápase. Chtěli jsme alespoň dát jeden čestný, za ten dnešní velice dobrý výkon a to se povedlo několik minut před koncem. Jak říkám, hráli jsme krásný fotbal, ale ty naše hrubky nám jsou osudné. Domnívám se ale, že jsme byli až překvapivě vyrovnaným soupeřem druholigového Deka. A takto končí naše pouť Ligovým pohárem, kam jsme se dostali až do čtvrtfinále.