9.kolo
Prase FC   vs   XXX
Čtvrtek 12.11. od 17:45 ve Štěrboholích 1

Sestava: Halda - Tomík, Zbyňa, David, Daník, Pája

Těsně před zápasem začalo trochu krápat, ale jinak počasí vypadalo slibně. Proti nám se postavil soupeř, v jehož řadách jsme objevili Dalibora Slezáka, hráče pražských Bohemians 1905. Z toho měl náramnou radost Pája, že si konečně zahraje proti hráči svých milovaných Bohemians. Ze začátku bez rozhodčího se hrál svižný fotbal nahoru dolů. Do cca 10 minuty se nám podařilo dvakrát skórovat a to nejdříve Tomíkem a pak Zbyňou. Stále se hrál vyrovnaný a svižný fotbal, nyní již s rozhodčím a po nepodařeném odkopu se podařilo Slezimu snížit na 2:1. A tak se dohrál i poločas. Po poločase jsme dále hráli hezký kombinační fotbal a z ničeho nic se udála divná věc. Soupeř nakopl míč nikým netečován do autu a dožadoval se házení autu ve svůj prospěch pro údajnou teč. Rozhodčí toto nereflektoval, ale prasata zahrála aut, my nehráli a oni dali gól, který naštěstí rozhodčím nebyl uznán. Co naštěstí, právem nebyl uznán, neboť aut jsme měli zahrávat my. Domnívám se, že tento trik s autem zkoušejí vícekrát, neboť nám začali dost nevybíravým slovníkem nadávat, s tím, že oni všichni tuto údajnou teč viděli!!!  Nejvíce ovšem největší hráč na hřišti, který asi neunesl tíhu okamžiku, začal chrlit nadávku za nadávkou, až jsme upozornili rozhodčího, že už by mohl ukázat kartu. Prý ještě počká, řekl rozhodčí :-) Každopádně tomuto "vytříbenému technikovi" pánbůh nadělil výšku, ale na zbytek už nezbylo. :-))) No nic, hrálo se dál a soupeř k neustálým nadávkám přidal i tvrdou hru. Stále se hrál ale rychlý a pohledný fotbal a po jedné akci se nám podařilo střelou Tomíkovou skórovat. 3:1. To vypadalo nadějně, ale najdenou se z nebe začalo valit neskutečné množství vody se sněhem a hra začala býti kostrbatější. A když soupeř snížil na rozdíl gólu, rozjel obrovský tlak na naši branku. Měli jsme sice ještě šanci zvýšit, ale dvakrát ve stoprocentní šanci selhal Tomík, bohužel. A tak soupeř z tlaku vyprodukoval utěšenou ránu Sleziho a bylo srovnáno. Naštěstí už jsme další gól neinkasovali a tak zápas skončil nerozhodným a myslím, že i zaslouženým výsledkem. Ještě musím podotknout, že mne překvapilo, že hráč formátu Dalibora Slezáka, byl velice slušný a na závěr i on si s námi potřásl rukou. Což bych nemohl říci o jiných "hvězdách", s kterými jsme se již setkali na hanspaulských kolbištích. Přístí zápas vyhrajeme kontumačně a tak nás čeká až zápas asi o udržení proti Terasám dne 3.12.

3   :   3  (1:2)
Góly: Tomík 2x, Zbyňa