8.kolo:
XXX   vs   Socra FC AFK Karlín
Středa 28.10. od 18:30 na Hrabákové 1

Sestava: Halda - Daník, Pája, Blonďák, Peťa

Jak už sestava napovídá, hráli jsme o5 ve čtyrech. Začátek se nám vydařil, útočili jsme, dávali góly, nejdřív Blonďák, pak s pomocí obránce Pája. Dařilo se nám eliminovat útoky soupeře a podnikat rychlé protiútoky a tak se do brejku dostal Daník a nedal, pak Blonďák, a nedal. A tak když jsme přestali dávat góly, tak je dával soupeř. Do poločasu srovnal na 2:2. Chtěli jsme dál hrát zezadu, ale začalo se nám nedařit, kazili jsme přihrávky a doupeř nás začal přečíslovat. A dával k tomu i góly, za chvíli to bylo 2:5 a byli jsme na ručník. Pak přišel krušný moment  pro Peťu, který po souboji, kdy vyskočil a při dopadu mu křuplo v koleni, mysleli jsme že to bude dobré, ale nebylo. Odvedli jsme Peťu za lajnu a hráli dále, ale už ve třech v poli. Za chvíli pro Peťu přijela sanitka a odvezla ho do Thomayerovy nemocnice. (nakonec verdikt zní: vnitřní kolenní vazy poškozeny - bez zlomeniny. Buď se to srovná samo a nebo operace.-doktor ted neřekne víc,za týden na kontrolu. Léčba měsíc) Dostali jsme další 6. a 7.gól a to Blonďáka už úplně rozladilo a chtěl okamžitě skončit. Přemluvili jsme ho a o několik minutek později proměnil svůj brejk a snížil na 3:7. Do konce jsme se drželi, ale ještě jsme jednou inkasovali. Každopádně soupeř byl hratelný a sejít se v pěti do pole, bůhví jak by to dopadlo. Ale je to smůla. Teď z posledních dvou utkání potřebujeme alespoň jednou plně bodovat.

3   :   8   (2:2)
Vývoj skóre: 2:0, 2:7, 3:7, 3:8

Góly: Peťa, Pája, Blonďák