6.kolo:
XXX   vs   Viktorčin smích
Sobota 17.10. od 8:45 na Pražačce 1

Sestava: Halda - Pája, Daník, Peťa, Blonďák, Zbyňa, David

Ach ta sobotní rána. Příběh o spící šípkové Růžence asi všichni znáte a tak vám je jasné, že jsme zápas prostě prospali. Už v páté minutě zápasu Daník udělal hrubou chybu při odkopu, kdy netrefil balon a soupeř trestal umístěnou střelou k levé tyči. O několik minut to bylo po naší chybě už dva nula. Nedařily se nám přihrávky v první polovině prvního poločasu. Pak jsme vyrovnali hru a po pěkné kombinační akci jsme Zbyňou snížili na 1:2. Pak se do nás soupeř pustil a nastřelil po závaru před brankou několikrát naši tyč, se štěstím jsme vyvázli bez gólu. Do poločasu jsme udrželi celkem slušné skóre. Do druhé půle na nás soupeř vlétl a prvních deset minut jsme se nedostali ani za půlku a soupeř nám dal gól na 3:1. To už bylo zle, když o další minutku později dal už na 4:1. Snažili jsme se tvořit, ale nedařily se nám přihrávky a ani střelba, když už jsme se dostali před branku byla jalová. A tak soupeř trestal každou naši chybu a přidal ještě další dva kousky a bylo hotovo. Prostě jsme zápas hrubě nezvládli a nakrásně ho prospali. Tak snad příště na škváře to bude lepší. ;-)