5.kolo:
Senioři Praha B   vs   XXX
Středa 7.10. od 19:45 na Hrabákové 1

Sestava: Peťa-Tomík, Zbyňa, Pája, Daník, David, Blonďák

Senioři v posledních dvou zápasech v každém dostali 12 gólů a hráli ve čtyřech v poli. Samozřejmě, že na nás, jak už to chodí, se každý tým sejde. Měli dokonce jednoho hráče na střídání. My jsme nastoupili bez střídání, ale věděli jsme, že každou chvilku dorazí Blonďák a budeme moci také střídat. Začali jsme zhurta a už cca ve třetí minutě po nádherné křížné přihrávce Zbyndi proměnil svou první příležitost Daník. Pak přišel Blonďák, viděl a dvakrát zavěsil. Vedli jsme 3:0 a hráli hezký kombinační fotbal. Pak udělal vzadu Daník chybu a soupeř snížil na 3:1. To nám neubralo nic na aktivitě a hrnuli jsme na seniory jeden útok za druhým a jak je naším zvykem, trefovali jsme dostatečně i tyče. Těch zas bylo. Do poločasu se prosadil ještě Tomík a bylo to 4:1. Tento gól byl velice kuriozní, kdy Zbyňa pálil a trefil tyč od které se míč odrazil na Tomíkovu stojatou nohu a od ní se balon dostal do branky. Po poločase jsme pořád pokračovali v pěkných přihrávkách a nabízeli se, míč lítal z nohy na nohu a soupeř jen přihlížel naší snaze, kterou jsme projevili dalšími brankami Tomíka, Daníka, Zbyni a také Páji. Soupeř, o5 po Daníkově chybné přihrávce snížil na 8:2. Nakonec ještě přidal druhou branku i Zbyňa, který "vystřelil" na branku a od levé tyče se balon odrazil do pravé tyče a ven. Naštěstí Zbyňa čekal, že to takto dopadne a byl včas u dorážky a zvýšil na 9:2. Byl to velice pěkný zápas z naší strany, dalo by se říci, že to byl koncert v podání tříkřížovém. Poprvé za nás chytal Peťa a myslím, že se mu i dařilo. Dle jeho slov se mu to i líbilo, tak prý Halda  bude muset začít běhat, aby nabral fyzičku, když bude muset z5 do obrany. Ale to se teprve uvidí. V dalším zápase nás čeká poměrně těžší soupeř Viktorčin smích od 8:45 na Pražačce dne 17.10. Tak ať jsme po pátečním večeru fit. ;-)

2   :   9   (1:4)

Góly: Daník 2x, Blonďák 2x, Tomík 2x, Zbyňa 2x, Pája