XXX   vs   Credit Praha FC
Čtvrtek 1.10. od 19:15 na Zákostelní

Sestava: Halda - Tomík,Daník, Zbyňa, Pája, David, Peťa, Blonďák

Do půle to nešlo, pak jo ....!

Dnes jsme nastupovali proti týmu, který měl zatím jednu remízu a tak jsme chtěli potvrdit, že patříme do horních pater tabulky. Z počátku to ale vůbec nevypadalo dobře. Příliš se nám nedařily přihrávky, nemohli jsme se dostat do kombinace, soupeř nás dobře napadal a když jsme se dostali do koncovky, tak to dopadlo bídně. A tak když jsme nedávali góly mi tak po dalekonosném autu se podařilo nejvyššímu hráči na hřišti zavěsit hlavou a rázem jsme prohrávali. To nás ale nemůže nijak zaskočit, jsme už za ta léta, co hrajeme zvyklí prohrávat a tak jsme zaveleli k útoku. Do půle se nám nezadařilo a tak jsme to rozjeli po půli. Hned na začátku druhého poločasu se uvolnil Pája na pravé straně a nacentroval velice prudký míč na zadní tyč, kde Tomík hlavou zavěsil. Měl z toho skoro otřes mozku, ale pokračovat mohl. Bylo srovnáno a už se nám hrálo lépe a začali si vytvářet více a více šancí. Za chvíli se dostal po pěkné přihrávce Peti do zakončení Blonďák a nekompromisně zavěsil. Když o několik minut později proměnil svou šanci Pája, vypadalo to velice dobře. Sice jsme soupeře pustili do několika šancí, ale vynikající Halda nás podržel. Pak na půli vybojoval míč Daník a poslal ho prudce dopředu na úplně volného Peťu, kterýžto se, kupodivu všem trefil do branky. 4:1. A když těsně před koncem prostřelil ranou téměř z půlky gólmana Daník, bylo vymalováno. 5:1. Soupeř hrál docela tvrdě a nepřiznával teče, což se nám nelíbilo, nebylo to fér, ale dá se s tím žít. :-) To jsem ovšem nevěděl, že stejný průběh zápasu bude mít i zápas Slavie s Lille, kdy Slavia vedla po poločase 1:0 a prohrála 1:5. To jsem trochu odbočil a tak závěrem, doufám, že takto již budeme pokračovat i nadále a ve středu si poradíme i se Seniory.

5   :   1   (0:1)

Góly: Tomík, Blonďák, Pája, Peťa, Daník