2.kolo
XXX   vs   The Wall
Úterý 8.9. od 18 hodin na Pankráci 2

Sestava: Halda - Tomík, Daník, Pája, Zbyňa, Blonďák

Proti tomuto týmu jsme hráli v minulé sezoně a dokázali jsme je porazit 3:2. Halda byl docela nabroušený na jejich hráče v červených trenkách, který celý tým komandoval a hecoval. Tenkrát hrál dosti nečistě. A proto první reakce Haldy vůči hráči The Wall, který nám nesl zápis k vyplnění zněl, cituji: "My si vás pamatujem, hlavně támhletoho č....a v červenejch trenkách". :-) A tím byla nastolena úroveň zápasu.
Na pankrácké škváře, která nám celkem nevyhovuje, jsme po včerejší prohře v poháru s Dekem, začali opatrně odzadu. Soupeř, diktovaný hráčem v červených trenkách (ČT), nás zatlačil do obrany a chvíli jsme se nemohli vymanit z jejich sevření. Ostře házené auty a kopané rohy ČT jsme s přehledem odvraceli a pomalu se snažili rozhýbat naše unavené nohy. Začala se nám dařit kombinace, což na tomto povrchu je dosti obtížné a začali si vytvářet šance. Jednu takovou se podařilo Tomíkovi proměnit. To nás uklidnilo a krásně jsme kombinovali a jen přihlíželi diktátu ČT, kterýžto vynadal hráči na lavičce, který šel pomalu pro zakopnutý balon a to slovy: "Dělej, nejsi na procházce, ale na fotbale, budeš střídat!" S tímto hráčem bych chtěl moc hrát, to by mne bavilo. Za chvíli jsme si vytvořili další hezkou šanci a Tomíkovi se podařilo zavěsit podruhé. Tak skončil poločas. Na začátku druhé půle jsme se dostávali před branku stále častěji, ač hráči The Wallu byli neustále dirigováni, kde mají stát nebo kam si mají naběhnout, stejně jsme je naší kombinací přehrávali a nakonec Daník zavěsil do prázdné branky. O minutu později se soupeř dočkal a prostřelil chumel hráčů před brankou a Halda neměl šanci. Škoda. Hráli jsme dál, kombinovali a měli jsme jednu šanci za druhou. Pak Tomík završil svůj hatrick. O chvíli později se objevil Daník úplně před prázdnou brankou, ale snad z metru přestřelil. To byla ale minela, pane! Naštěstí Daníkův "kiks" napravil Tomík svým čtvrtým gólem a uzavřel tak účet zápasu. S přehledem jsme The Wall porazili a doufám, že se odrážíme k lepším výkonům.

5   :   1   (2:0)

Góly: Tomík 4x, Daník