7.kolo: Jouda CK - XXX=3:6

4. 9. 2008
Jouda CK - XXX

Čt 4.917:00PANK2

Tímto zápasem nám začíná podzimní liga. Tent tým hrál 6.D ligu a vedl si následovně:

Sestava: Luboš-Tomík, Halda, Pája, Daník, Zbynďa, Dan, Peťa

Tento tým hrál 6.D ligu a s 12 body skončil na 5.místě za 5 výher, 2 remízy a 4 prohry se skóre 30:24. Čeká nás tedy velice zajímavý duel s dobrým útokem a slabší obranou.

A máme tu novou sezonu a s ní první zápas. Předehrávalo se 7.kolo. Byli jsme v kompletní sestavě, v té ve které pravděpodobně odehrajeme celou sezonu, doufám. Hrálo se na krásném terénu na pankrácké škváře a hra tomu odpovídala! :-( Soupeř nás překvapil svou rychlou hrou, ale nenechali jsme se zaskočit a hráli si svou hru. Po, podle mého názoru, chybně odpískaném faulu na Zbynďu, sám postižený (Zbynďa) zahrával přímý kop cca 8 m od branky. Někdo říkal vrátit míč, někdo nevracet, soupeř taky říkal vrátit ale taky nevracet a tak Zbynďa vypálil a otevřel skóre v nové sezoně. Pak se nám hrálo o něco lépe, ale po špatně odhadnutém míči Peťa minul a balon se dostal k velice agilnímu hráči s číslem 3 a ten perfekním zpracováním a střelou k tyči srovnal skóre. No nic hráli jsme dál a po jednom výkopu od branky, exekutor Daník přestřelil celé hřiště a Zbynďa zády zvýšil na 2:1. Pak jsme zatlačili soupeře a po další střele, tentokrát Haldy, Zbynďa nechytatelně změnil směr jeho střely svou krásnou ofinkou. :-))) Asi minutu do poločasu se podařilo hráči s číslem 3 snížit na 3:2 a tím skončil poločas. V druhé půli jsme hráli jak umíme, vzduchem, po zemi a dařily se nám i pěkné kombinace a v nechutném škvárovém prachu se nám začalo dařit střelecky, kdy góly dali 2x Tomík a jeden Pája. Soupeř už jen zkorigoval na konečných 6:3. Odehráli jsme velice slušné utkání a na úvod sezony je to povzbuzující. Výkon všech byl chvalitebný, tzn. máme co zlepšovat! ;-)