XXX - Praga Calcio CC

Po 29.917:00PANK3

Tento tým hrál na Jaře 2008 6.D ligu:

Sestava: Luboš - Tomík, Daník, Halda, Dan, Pája, Peťa

Letos nás to postihlo až ve čtvrtém kole, ale asi to mělo přijít. Doufám, že "menší" krize a opět na našem nejméně oblíbeném hřišti, na Pankráci 3, kde jsme ještě nikdy nebodovali. Soupeř se do nás pustil od první minuty, kdy snad ve 4 vteřině trefil z půlky tyč. No nic, soupeř pěkně kombinoval, ale dařilo se nám jeho nájezdy eliminovat a občas i my jsme zahrozili nějakým výpadem. Byli ale běhaví a to se projevilo první brankou. Pak jsme opět vyrovnali hru, ale dostali jsme po chybě obrany druhý gól. Tak skončil poločas. Po poločase se nám podařilo snížit na 1:2 a doufali jsme, že soupeř bude rozhozen a nám se podaří nějakou branku přidat. Bohužel jsme inkasovali zase tak hloupej gól, který asi rozhodl o osudu tohoto zápasu. Sice jsme se snažili vysunout a více střílet, ale nebylo nám to nic platné. Naopak jsme opět inkasovali po brejcích a bylo dokonáno. Odnesli jsme si pořádnou nálož a doufám, že je to letos naposledy. :-)