AG team - XXX

St 10.916:45JUNI1

Tento tým hrál na Jaře 2008 6.D ligu:

Sestava: Luboš - Tomík, Zbynďa, Halda, Pája, Daník, Peťa

Zápas na pískovišti ve strašnicích nám příliš nevyšel. Hrál se ale oboustranně velice pěkný fotbal. Ze začátku zápasu nás soupeř mačkal, co to dalo, nebyli jsme schopni se za prvních deset minut dostat za půlku. Tlak jsme přečkali a pak se osmělili i my. Bohužel jsme po chvíli inaksovali první branku, takovou šmudlu. No nic zatlačili jsme i my a po krásné akci se trefil Tomík a srovnal na 1:1. Tak i skončil první poločas. V druhé půli se celkem obraz hry nezměnil a hrál se oboustranně velice pěkný fotbal, ale soupeř měl štěstíčko a tentokrát nám dal tři rychlé góly. To nás ale stále nepoložilo a snažili se dát nějaký ten gól. šance byly, Daník, Halda, Pája, ale nic se neujalo, až opět Tomík zařídil snížení na rozdíl dvou branek. Snažili jsme se soupeře zatlačit a tím jsme zase otevřeli zadní vrátka a inkasovali pátou branku. Na závěr ještě snížil svou třetí brankou v zápase Tomík a to bylo vše. Bohužel jsme tento zápas prohráli, ale musím uznat, že soupeř byl velice kvalitní.