XXX vs Tsunami 99

2   :   0

Úterý 27.11.od 20:15 na pražačce

Hřiště ve sportovním areálu Na Pražačce, Praha 3. Tram 1, 9, 16 do stanice Vápenka a vlevo do SaRA Pražačka, který je vlevo od Koněvovy ulice za budovou gymnázia. Hřiště číslo 1 je nejblíže kabinám, číslo 3 je nejvzdálenější. UMT 3.generace, osvětlení, obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. Zápisy lze vhodit do schránky vpravo za dveřmi chodby před Little restaurantem.

Tento tým má oranžovo-bílo-černé dresy a získal na jaře 2007 10 bodů ve skupině 7.B za 4 výhry, 2 remízy a 5 proher při celkovém skóre 25:27 a skončil na 8 místě.

Sestava: Luboš - Daník, Papížek, Halda, Hrabě, Peťa a Láďa

V tomto souboji jsme potřebovali plně bodovat a zápas jsme k tomu přizpůsobili. Hráli jsme ze zabezpečené obrany a vyráželi do protiútoků. Soupeř, hrající první půli bez střídání hrál velice dobře a organizovaně v obraně a tak jsme se velice těžko prosazovali. Snažili jsme se střílet z různých pozic a docílit branky. Podařilo se to až cca ve 20 minutě, kdy na rychle rozehraný aut Papížka si naběhl Daník a hlavou skóroval do odkryté branky. Tak skončil poločas. Po poločase jsme chtěli přidat a dát uklidňující branku. Soupeři dorazil opožděnec a mohli střídat. Tým Tsunami hrál velice dobře v obraně a nám se nedařilo prosadit. Měli jsme spousty šancí a trestuhodně jsme neproměňovali. Až kolem 42. minuty napřáhl Papížek cca z 15 metrů a zavěsil do levého spodního růžku branky Tsunami a bylo to 2:0. To nás uklidnilo. Soupeř si sice vypracoval několik slibných šancí, leč naše dobře pracující obrana, včetně zapojujících se útočníků a záložníků do bránění, se nám podařilo udržet tento výsledek. Musím vyzdvihnout dnešní výkon Ládi, který dnes hrál výborně, stejně jako celému týmu za odpovědný a kvalitní výkon. Doufám, že nám toto vítězství pomůže k postupu. Uvidíme, momentálně jsme na tom tak, že soupeři, kteří mají stejný bodový zisk jako my, jsou na tom lépe a musíme čekat na jejich zaváhání. Tak snad zaváhají. Škoda našich prohraných zápasů, ale uvidíme, ještě není konec, rozhodne poslední kolo. Možná už něco naznačí výsledky po 10.kole!!!