Hřiště v areálu ZŠ Pošepného v Praze 4. Jediný vchod je z Hrabákovy ul. 2001. Od stanice metra C Chodov okolo Centra Chodov (to zůstává po pravé ruce) přes ul. U Kunratického lesa (zast. bus Petýrkova) průchodem mezi paneláky do Hrabákovy ul. (cca 5 min.). Hř. č. 1 je při pohledu od kabin vpravo. Umělá tráva 3. generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.

Tým Torzoo hrál na jaře 2007 7.C ligu a získal 9 bodů za 4 výhry, 1 remízu a 5
proher se skóre 18:24 a obsadil tak 9.místo. Mají bílé / černo-vínové dresy.

Sestava:

Luboš - Tomík, Halda, Pája, Blonďák, Peťa

Komentář pro vás napsal Blonďák:

Utkání jsme začali v pěti hráčích, tzn. jen čtyři v poli. Blonďák přišel těsně před začátkem a nastoupil do zápasu asi ve třetí minutě. To už jsme však prohrávali 1:0. Utkání začalo poměrně ostře, hned asi ve 2.minutě jsme měli obrovskou šanci, ale bohužel Tomík nastřelil jen obě dvě tyčky. A hned z protiútoku nás soupeř potrestal. Pak naskočil Blonďák a byli jsme kompletní. Začali jsme soupeře přehrávat a vytvářeli si šance. Po nádherné Haldově přihrávce srovnal Tomík skore - 1:1. Pak jsme měli i další šance, zejména Blonďák měl jednu velkou, ale bohužel do poločasu se žádná neujala. Druhý pokračoval v duchu toho prvního. Byli jsme lepší, snažili se kombinovat, ale goly nepřicházely. Měli jsme i smůlu, protože jsme celkem nastřeli 4 tyčky...:-((Zato naopak soupeř měl štěstí dost. Asi v polovině druhého poločasu se mu povedla jedna z mála akcí a tečovanou střelou se ujal vedení. Ještě poté jsme se snažili alespon o vyrovnání, leč marně. Škoda Daníka, který přišel až ke konci zápasu a tudíž už ani nenastoupil. Možná s hráčem na střídání by to dopadlo jinak...:-) I soupeř uznal že jsme byli jednoznačně lepší a měli smůlu...Patří mu tedy proto dík za toto sportovní uznání, které nám však není příliš platné...Ještě máme tři zápasy, tak doufejme, že dopadnou lépe.