5.kolo: Hajdaláci z Mastné 18 FK vs XXX - 6:1

Hajdaláci z Mastné 18 FK vs XXX

6 : 1

Úterý 9.10. od 17:00 na Hanspaulce

Hřiště ve "Sportovním areálu Hanspaulka“ u ZŠ Sušická na křižovatce ulic Na Hanspaulce a Sušické v Praze 6. Doprava: ze stanice tram 2, 20, 26 Thákurova (1 st. od metra A Dejvická směr Vokovice) vpravo ulicí Šáreckou na křižovatku s ulicí Na Hanspaulce a odtud cca 100m do kopce. Nebo busem 131 (jede též od Hradčanské, metro A) z konečné zast. Bořislavka jednu stanici do zast. Hanspaulka a odtud zpět cca 50m a doleva dolů ulicí Na Hanspaulce až k areálu. Vstup je pouze z ulice Na Hanspaulce.

Hajdaláci hráli 7.A ligu, získali 11 bodů a skončili na 7.místě. Dosáhli 5 výher, 1 remízy a 5 proher při skóre 28:35. Mají šedo-oranžové / tmavě modré dresy.

Sestava: Luboš - Daník, Hrabě, Halda, Blonďák, Peťa, Pája

Tak a je to tady, první porážka našeho týmu v historii klubu. Byla to klasická lekce z produktivity. Soupeř na co sáhl, to skončilo v naší brance. V praxi to vypadalo, že v cca 15 minutě jsme prohrávali hrozivě 5:0. Do poločasu se nám podařilo vyrovnat hru, vytvořit si šance a jednu z autu zahranou Pavlem umístil Daník hlavou do branky. Tak skončil poločas a doufali jsme v obrat.
Po poločase jsme se snažili, vytvořili spoustu i gólových šancí a ty jsme neproměnili i díky výbornému výkonu brankáře hajdaláků. Už jsme soupeře do ničeho nepustili a tlačili se před branku a stále nic a tak soupeř využil jeden z brejků, které jsme mu v druhé půli dovolili. Nám se už nic nepodařilo, ač šance byly a tak zápas skončil obrovským debaklem 6:1.
Je to tedy naše první histrická prohra našeho XXX týmu a doufejme, že se z tohoto zápasu poučíme a v dalších se už polepšíme.