19. 9. 2007

Domácí potřeby B vs XXX

0 : 6 (0:4)

Fotbalová hřiště TJ Pankrác v ulici Družstevní ochoz. Metrem C do stanice Pankrác, pak je nutné podejít magistrálu ulicí Hvězdovou nebo jet jednu stanici busem 188. Za ZŠ Sdružení doprava ulicí Družstevní ochoz a opět doprava po cestě k areálu. Hřiště č. 1 je nejblíže kabinám a sprchám (při příchodu do areálu v první budově vpravo), následuje hřiště č. 2, č.3 a č. 4 je nejdále.

Domácí potřeby hrály 7.B ligu, získaly 12 bodů za 6 výher a 5 proher při skóre 31:19 a skončili na 6.místě. Hrají ve žlutých nebo zelených dresech.

Tak máme za sebou další kolo a další vítězství. Tentokrát to byl lehký soupeř a přehráli jsme ho jednoznačně. Valili jsme na soupeře jeden útok za druhým a v poločase stav 4:0 po gólech 2xHraběte, 1xTomíka a 1xPavla, byl docela dobrým skóre, které jsme v druhém poločase ještě posílili trefami Daníka a Petra. Byl to snadný zápas a bylo jen s podivem, že jsme nevyhráli více. Soupeř si nevytvořil celkem žádnou gólovou šanci.

Už se těšíme na dalšího našeho soupeře a doufejme i v další bodíky.