Pondělí 16.5.2011 od 19:30

Děkanka

Sestava: Halda - Daník, Kominík, David - Tomík, Zbyňa, Blonďák, Ferda, Láďa

Dnes pro vás komentář napsala o5 Hanka:

Dnes se nás sešlo poměrně hodně, Celých 9 lidí. Soupeřů 7. Je docela zima a fouká studený vítr. Před zápasem se pěkně rozcvičujem, aby nám nebyla zima. Zápas začíná. Soupeři nás hned začali tlačit, ale jejich akce byla překažena. Ve 2.min máme první roh, ale skončil neúspěšně. Zatím se oba týmy spíše rozehrávají. 3.min faulík na našeho hráče a Daník zkusil přímo na bránu, ale brankář vyhlavičkoval. A další náš roh, který končí těsně mimo. Ve 4.min soupeř ohrozil naši branku, ale trefil jen boční síť. 5.min Tomík útočí, ale trefuje jen brankáře. 7.min a vypadá to, jako když se zastavil čas. Nikomu se nechce běhat. No šup šup ... 8.min Halda musel zasahovat a vše s přehledem zvládl. Další roh míří na Tomíka, ale ten vysílá šmudlu brankáři přímo do náruče. 9.min Hezká akce Ládi, který ještě přihrál Zbyňďovi, ale ten přestřelil. Zatím jsou akce na obou stranách, ale gól žádný. Halda teď ve 12 min hezkým zákrokem zlikvidoval šanci soupeře. 13.min Daník hezky obral soupeře, ale českým bodlem minul branku. 14.min roh - neúspěšný. 14.min ferda pěknou dělovkou prověřil soupeřova brankáře. Moc nám nejdou přihrávky, ale pohoda, soupeři taky ne. 17.min soupeř špatně rozehrál a měli jsme kopat pentli, ale rozhodčí asi nezná pravidla. 19.min dostali jsme se do breaku a Ferda po krásné Daníkově přihrávce skóruje! (stehnem) Stav 0:1. 20.min po autu Daník hezky pálí, ale mimo. Soupeř pořád řve a nadává. Že jsou líný a nechce se jim běhat. Teď 22.min nás soupeři nějak začali tlačit. 23.min a už tlačíme my, ale zatím bez výsledku. 24.min ještě že má soupeř líný nohy. Stáli jsme 2 před bránou a ukopli se. Halda teď neměl žádnou práci, střelu zlikvidoval. 26.min hledá se míč. 26.min Tomík obral soupeře o míč , ale pálí mimo. Halda o5 krásný zákrok. Na druhé straně se k odraženému míči dostal Láďa, ale přestřelil. 28.min Blonďák fauluje, ale soupeř přímý kop nevyužil. Konec první půle, stav 0:1 pro nás.
Začala druhá půle 20:08. Halda krásně zabránil gólu. 31.min chlapci museli postavit zeď, která jak se ukázalo, byla pevná. Už máme čajíček a můžeme pokračovat v zápisu. 37.min Tomík pálí, ale jen do brankáře. Ten nás hned na to o5 vychytal. 38.min Ferda pěkně obral soupeře, ale nepřesnou přihrávkou akce zmařena. Pálíme teď o stošets, ale nic nám tam nechce padnout. 41.min Haldův dlouhý nákop z nemožného úhlu Daník umístil do brány. Goooool. Vedeme 0:2. 42.min Tomíka stojícího na střídačce překvapil odražený míč a krásně ho skolil k zemi! :-) 43. Daník se teď trochu pohádal se soupeřem ohledně autu, ale vše dobře dopadlo. 45.min sakra, nemožným způsobem se míč dostal za Haldova záda. Stav 1:2. Soupeř začíná být nějaký nervní. 47.min Zbyňďa zachránil, když se soupeř hnal na naši bránu. Soupeři teď začali kombinovat a tlačí se k nám na bránu. 48.min infarktová situace, která naštěstí neskončila gólem v naší bráně. Hrajem kluci, nějak jste polevili. 50.min škoda, Tomík před bránou pálil o5 mino. 52.min a Tomík dává gól po asistenci Zbyni. Stav 1:3. 53.min a hned po rozehrání se dostal k míči Blonďák a dává gól, stav 1:4. Zbývá už jen 6 minut, to už bysme mohli udržet, né? 54.min soupeř má roh, ale nic z něj. 55.min Halda krásně vychytal tutovku ssoupeři, kdy před ním stáli dva osamocení. Sakra, to je zima, nemůžete hrát když je teplo? 57.min Halda je náš bůh. Likviduje tutovky soupeře s úplnou samozřejmostí. 58.min Ferda se dostává k míči a dává gól, asistence Kominík. Stav 1:5 A rozhodčí už píská konec, ale dle mých stopek měli hrát ještě víc než minutu.

1   :   5    (0:1)

Góly: Ferda 2x, Tomík, Daník, Blonďák