3. 6. 2010
9.kolo:

Los Muchachos   vs   XXX

Čtvrtek 3.6. od 17 hodin na Novoborské

S tímto týmem jsme doposud nehráli. Tento tým postoupil z 8.F ligy z prvního místa s 19 body za 9 výher, jednu remízu a jednu prohru se skóre 46:21.

Sestava: Halda - Pája, Tomík, Daník, Ferda, Zbyňa, David, Láďa

Před zápasem přestalo pršet a tak se zápas odehrál v celkem přívětivém počasí. Ze začátku jsme hráli proti 4 hráčům v poli, na což jsme si zprvu nemohli nějak zvyknout a jak náš zvyk velí, trochu jsme je podcenili. Nemohli jsme se prosadit a hráli jsme trochu moc stojatý fotbal. Pak jsme trochu přidali v pohybu a hned to bylo znát. Soupeř ale velice dobře bránil a tak se nám nedařilo skórovat. Až v nějaké 10.minutě se podařilo skórovat Ferdovi. To nás nabudilo a útočili jsme dál. Při jedné naší akci jsme propadli a soupeř z brejku srovnal. Dál jsme hráli dopředu, ale už si více hleděli obrany. A pak po nádherné teči skóroval podruhé v zápase Ferda. V cca 20.minutě dorazil soupeři pátý hráč do pole a hra se rázem srovnala. Ale podařilo se nám skórovat po střele Tomíkově, když před brankou stál Pája, který jen nadzvedl nohu a balon zapadl do branky. Super, poločas skončil 3:1. Ve druhém poločase soupeř vzal všechny své síly do útoku a cca 5 minut nás nepustil vůbec za půlku. Naštěstí z tlaku nic nevytěžil. V cca 12.minutě druhé půle Zbyňa chybně přihrál a soupeř snížil na kontaktních 3:2. Netrvalo dlouho a Zbyňa své prvotní zaváhání napravil, když po nádherné akci na jeden dotek s Tomíkem skóroval a zvýšil na 4:2. Do konce zápasu jsme si vypracovali několik pěkných šancí, ale bohužel jsme nic neproměnili, stejně jako náš soupeř. A tak po velice pěkném zápase, i ze strany soupeře, jsme zvítězili 4:2 a hodně jsme se přiblížili postupu do 6.ligy. Tak to ještě potvrdit v dalším zápase.

2   :   4   (1:3)
Vývoj skóre: 0:1,1:1,1:3,2:3,2:4

Góly: Ferda 2x, Tomík, Zbyňa