20. 5. 2010
7.kolo

Kulva PVC   vs   XXX

Čtvrtek  20.05 od 19:30 na  MIKU2

Nikdy jsme tento tým nepotkali. Na podzim 2009 sestopili z 6.B ligy z desátého místa za 3 výhry, 1 remízu a 7 proher a skóre 22:28. Získali jen 7 bodů.

Sestava: Halda - Pája, Daník, Tomík, Blonďák, Zbyňa, David, Ferda

Nastoupili jsme k tomuto zápasu na našem již oblíbeném hřišti na Mikulovce proti soupeři, který nám v tabulce těsně dýchá na záda. Zápas jsme začali tlakem, leč nemohli jsme se prosadit. A jak to tak bývá, udělali jsme chybku a soupeř trestal. V 8.minutě skončil Haldův sen na 200 minut bez gólu. Zastavilo se to na čísle 191. Bylo to jediné zaváhání v tomto zápase a stálo to Haldův rekord. Škoda. Alespoň si pak mohl vyměnit rukavice za nové a začít novou sérii. Ale zpět k zápasu. Až v nějaké 15.minutě se nám podařilo skórovat a srovnali jsme krok. Pak jsme přidali druhou branku a další a další a poločas skončil 4:1. Po poločase se nám dařilo, dávali jsme si krásné přihrávky na jeden dotek a zápas si náležitě užívali. Někdy těch přihrávek bylo až dost, že Zbyňo a Tomíku? :-) Ale začalo nám to tam pěkně padat a v druhé půli po profesorském výkonu jsme přidali 6 gólů, kdy jeden dal i smolař Blonďák. Prý už má pro tuto sezonu splněno. Každopádně zápas se vyvíjel pouze v naší režii a soupeře jsme do vážnějších šancí nepustili. Tak se trochu divím, že tento soupeř nám dýchal v tabulce na záda. Jinak Haldo, ať se ti s novýma rukama dobře chytá. :-)))

1   :   10   (1:4)

Góly: Zbyňa 4x, Tomík 3x, Blonďák, Daník, Ferda