28. 4. 2010
5.kolo

Klamovská skvadra   vs   XXX

STŘEDA  28.04 od  19:30 na  MIKU3

Nikdy jsme se s tímto týmem nesetkali. Na podzim 2009 postoupili z 8.E ligy z 2.místa za 9 výher a 2 prohry při skóre 51:26 a 18 bodů.

Sestava: Halda - Tomík, Daník, Pája, Láďa, Blonďák, Ferda

Dnes jsme v sestavě postrádali Zbynďu a Davida, kteří loví děvčata v Norsku a tak jsme si museli zahrát bez nich. Jak to tak chodí, většinou se nám i daří. :-) Hned na začátku jsme zahrozili a soupeř se nenechal dlouho vybízet a také nás zastrašil. Pak se hrálo více ve středu hřiště. Hráli jsme pohledný kombinační fotbal a po cca 10 minutách se nám podařilo dát gol střelou Ferdovou k levé tyči. To nás přesvědčilo, že se s nimi dá hrát a stále jsme se snažili, jak je naším dobrým zvykem, útočit. Soupeř měl jen několik málo šancí, které se nám podařilo ve spolupráci s Haldou vyřešit. Poločas po pěkných akcích skončil mrňavým rozdílem jedné branky, i když jsme měli na víc. Po půli jsme opět tlačili, obléhali soupeřovu branku a jen díky výbornému výkonu soupeřova brankáře jsme se nemohli prosadit. Po jedné akci se podařilo z dorážky skórovat Láďovi a hned to bylo veselejší. Vedli jsme o dvě branky, soupeř vysunul dva hráče a my ve čtyrech útočili na 3 v obraně. Gólman čaroval, ale po rohu Ferdy (omlouvám se, po rohu Blonďáka) a rychlé teči Tomíka kapituloval potřetí. Po chvíli centroval tuším zase Ferda a Tomík hlavou nemohl nedat. Vedli jsme 4:0 a zápas jsme v pohodě dohráli. Měli jsme sice více šancí, ale jen díky parádnímu výkonu brankáře soupeř neinkasoval více. Myslím, že nejlepším hráčem z našich řad byl Ferda, co ten toho oběhal?! A Halda o5 s nulou, kdy tohle skončí....?

0   :   4   (0:1)

Góly: Tomík 2x, Ferda, Láďa