22. 4. 2010
4.kolo

XXX   vs   Terasy KFC A

Čtvrtek 22.4. od 17 hodin na Angelovce

S tímto týmem jsme se setkali třikrát, na podzim 2009 jsme s nimi prohráli v posledním kole 1:4. Jaro 2009: výhra 7:4. Podzim 2007: vypitá výhra 7:5.

Sestava - Halda, David, Blonďák,Ferda, Tomáš, Zbyněk, Láďa.

Dnešní komentář vám napsal Láďa:

Zápas začal v počtu přesně 5 hráčů v poli. Láďa ukončil práci dřiv (než by správně měl) a dorazil s malým zpožděním, tak byl aspoň jeden hráč na střídání. To už jsme vedli díky Tomášově gólu 1:0. Soupeře jsme přehrávali kombinací a hlavně jsme drželi balon a nebáli se podržet hru dozadu rozehrávkou přes Haldu. Ještě v prvním poločase po jedné z mnoha našich různých střel se Zbyňkovi podařilo díky teči umístit do nechytatelného rohu na 2:0.
V poločase se soupeř neměl k nástupu a pak jsme zjistili, že to není zdržování, ale jeden z jejich hráčů dostal epileptický záchvat a leží na zemi v bezvědomí. Od svých kamarádů dostal prvni pomoc a po chvili dorazila rychlá pomoc s lékařem a pak i sanitka, která jej na nositkach odvezla, našťestí se probral z bezvědomí, tak s nimi komunikoval. Tak jsme mu sportovně popřáli, ať je fit a pustili se do zkráceného (po dohodě kapitánů) druhého poločasu. Soupeř nastoupil zhurta ve snaze zkorigovat, ale vzadu nás spolehlivě jistila obrana, vracející se záložníci i bránící útočník a hlavně jistý Halda. Vypracovali jsme si pak opět mnoho šancí, kdy buď na poslední chvíli zasáhla dobře obrana soupeře, nebo jejich golman nebo jsme netrefili bránu. Za zmínku stojí především Zbyňkovy tutovky, kdy několikrát netrefil zblízka prázdnou bránu. Ale i tak, dle mého názoru byl Zbyněk jeden z nejlepších hráčů na hřišti. Celkově velmi dobrý týmový a kompaktní výkon. Druhý poločas byl poznamenán rozpaky, protože si mnozí uvědomili, že život a zdraví je důležité, nejen fotbal :-)))