13. 4. 2010
3.kolo

Chroustova lokomotiva    vs   XXX

Úterý 13.04 od 18:15 na  JUNI1

S tímto týmem jsme se ještě na kolbištích nesetkali. V minulé sezoně Podzim 2009 se umístili na 6.mítě za 5 výher, 1 remízu, 5 proher se skóre 19:24 a 11 bodů.

Sestava: Halda - Tomík, Daník, Pája, Zbyňa, David, Blonďák

Tak pomalu začínám přemýšlet, zda má cenu psát nějaké komentářy, když vývoje zápasů jsou dá se říct totožné. Dnes to na písku bylo jasně patrné. Pustili jsme se do soupeře pěkně zostra a vypracovali si několik dobrých příležitostí, ale co to, v cca 15.minutě protiútok a dostaneme z první střely gól. O několik minut později druhá šance a zase gól. Není to tím, že by Halda chytal špatně, ale je to o našich chybách a pak Halda už nemá šanci to napravit. Každopádně jsme zbraně nesložili a útočili. Do poločasu se podařilo Tomíkovi snížit na 1:2. Po poločase jsme se do soupeře pustili a trvalo jen několik minut, kdy se nám povedenou přihrávkou Páji podařilo Tomíkovi podruhé v zápase skórovat a srovnali jsme na 2:2. Dál jsem hráli kombinačně, i když na velice těžkém terénu a měli jsme několik příležitostí. Postupně nám docházely síly a soupeř začal hrozit z protiútoků. No a nakonec z jednoho protiútoku se podařilo soupeři zvýšit na 2:3. Bylo 3 minuty do konce a nám i přes výrazný tlak se skórovat nepodařilo a tak jsme smolně prohráli 2:3. Domnívám se, že jsme byli lepším týmem, ale na lepší se nehraje, hraje se na góly, a v tom jsme byli horší. Tak snad příště.

3   :   2    (2:1)

Góly: Tomík 2x