XXX   vs   Sparta Popularos

Čtvrtek 08.04 od 19:30 na MIKU2

ZŠ Mikulova 1594/4, Praha 4
- MHD – st. metra C Opatov, cca 300 metrů směrem k sídl. Jižní Město, nebo bus 165,197 do st. Bachova

S tímto týmem jsme se setkali na Podzim 2008 v 10.kole. Vyhráli jsme nad nimi 2:1, kdy jsme celý zápas hráli 4+1 a vyhráli jsme majstrštykem v poslední minutě, kdy zavěsil Tomík z úniku. Tomík dal v tomto zápase oba góly.

Na podzim 2009 hráli 6.D ligu a sestoupili:
11.místo za 2 výhry, 1 remízu, 8 proher a skóre 25:54, získali tedy 5 bodů.

Sestava: Halda - Tomík, Daník, Pája, Blonďák, Ferda, Zbyňa, David, Láďa

Druhý zápas, druhá stoprocentní účast, jen tak dál. Výkon oproti prvnímu zápasu šel rapidně nahoru, ale popořadě. Nastoupili jsme komplet a chtěli si zahrát fotbal. Na úplně novém hřišti s parádní umělou trávou se nám začalo dařit hned od začátku. Tlačili jsme soupeře od prvních minut. Cca v 10.minutě se náš tlak podařilo proměnit ve vedoucí branku střelou Zbyňovou k tyči. Pak jsme se snažili hrát dál kombinačně, ale nedařilo se nám proměňovat šance. Druhý gól ne a ne padnout. Soupeř také zahrozil, ale vše vyřešil jistý Halda. Musím podotknout, že dnes před zápasem slíbil, že nebude vybíhat a útočit a to splnil. Každopádně těsně před přestávkou se nám podařilo dát důležitý druhý gól, kdy Daník z levé strany prudkou přihrávkou oslovil Ferdu k teči a ten se nemýlil. 2:0 nás uklidnilo a do přestávky jsme hráli v klidu. Po přestávce jsme ještě přidali a když dostal od Davida přihrávku na pravé křídlo Daník a pokusil se nacentrovat na Páju, soupeř si srazil jeho střelu do branky. 3:0. Pak se soupeř trochu osmělil a i když jsme vytvořili malé chyby v obraně, soupeři se nepodařilo nic proměnit. Tak jsme opět zahrozili a když Daník z levé strany přihrál Láďovi před prázdnou bránu, Láďa pozičně velice dobře postaven, proměnil, byl stav už 4:0. Soupeř hrál chvílemi tvrdě, ale neúčinně a když Zbyňa dal cca 5 minut před koncem na 5:0, bylo už vymalováno. To ale nebylo vše, v poslední minutě vypálil David, ale jeho střela se odrazila od tyče k úplně volnému Daníkovi, kterýžto se nemýlil a uzavřel skóre na 6:0. Dnes to byl perfektní profesorský výkon a doufejme, že tento výkon potvrdíme v dalších zápasech.

6   :   0   (2:0)

Góly: Zbyňa 2x, Láďa, Ferda, Daník, vlastní