24. 6. 2010
11.kolo

SK Elet   vs   XXX

Čtvrtek 24.6. od 20:15 ve Štěrboholích 3

S tímto týmem jsme se již potkali v naší premiérové sezoně Jaro 2007 a vyhráli jsme 3:1.

V minulé sezoně hráli 7.C ligu a skončili na 4.místě s 12 body za 4 výhry, 4 remízy a 3 prohry se skóre 29:20

Sestava: Halda - Pája, Daník, Tomík, Zbyňa, David, Blonďák, Ferda
a jako divák Peťa

Poslední zápas sezony jsme začali proti 4 hráčům v poli týmu SK Eletu. Ač oslaben, soupeř hrál velice fizycky náročný fotbal. To nám nevadilo a do soupeře jsme se pustili s jedním útokem za druhým a v cca 5. minutě se prosadil Peťa. Po několika minutých po levém křídle pronikl před branku Daník a jesličkami potupil domácího brankáře. Když za dalších pár minut vymetl o5 Daník šibenici, vedli jsme už 3:0. To nás neuklidnilo a hráli jsme dál dopředu a užívali si fotbal. V nějaké 20.minutě dorazil pátý hráč SK Eletu do pole a hra se srovnala. Měli jsme sice dál více šancí a více jsme byli na balónu, ale branku se nám střelit nepovedlo. Po poločase jsme měli slabou chvilku a soupeř z první střely na naši branku vstřelil gól. SK Eleti stále běhali a snažili se, ale my si dávali krásné přihrávky z nohy na nohu a umně jsme kombinovali a  v cca 45.minutě propálil vše co mu stálo v cestě Ferda a vedli jsme 4:1. Pak se soupeři podařilo snížit na rozdíl dvou branek, ale do konce utkání jsme jim více nedovolili a zvítězili jsme 4:2. Tímto postupujeme do 6.ligy a věřím, že budeme dál hrát tak krásný fotbal s více střelami na branku a více góly. I když musím přiznat, že v letošní sezoně jsme nastříleli hodně gólů.

2   :   4  (0:3)

Góly: Daník 2x, Blonďák, Ferda

Konečná tabulka naší skupiny:

Hanspaulská liga, Ročník: 2010, Sezóna: Jaro, Liga: 7, Skupina: D.

Pořadí Název mužstva Odehrané zápasy Počet vítězství Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Terasy KFC A 11 9 0 2 51:21 18
2. Chroustova lokomotiva 11 8 1 2 32:23 17
3. XXX 11 8 0 3 52:15 16
4. Klamovská skvadra 11 6 1 4 40:21 13
5. Kulva PVC 11 5 2 4 30:37 12
6. Booaa KK 11 5 1 5 26:25 11
7. Alténa ST 11 4 2 5 22:25 10
8. Sparta Popularos 11 3 3 5 26:38 9