8. 6. 2010
10.kolo

XXX   vs   Booaa KK

Úterý 8.6. od 17 hodin v Běchovicích

S tímto týmem jsme hráli v sezoně podzim 2007 a porazili jsme je 4:2 na písku v Řeporyjích.

V minulé sezoně hráli 7.B ligu a skončili na 7.místě s 10 body za 5 výher a 6 proher se skóre 23:26

Sestava: Halda - Pája, Tomík, Daník, Ferda, Zbyňa

Jak sestava naznačuje, hráli jsme celý zápas bez střídání. Hodně jsme soupeře, který měl 4 hráče na střídání, tlačili, ale z vypracovaných šancí jsme opět nic neproměnili. Hrálo se opravdu více na straně soupeře, ale bohužel bezvýsledně. A proto přišel trest, 3 minuty před koncem zápasu jsme dostali z rychlého brejku gól, když Zbyňa neuhlídal svého hráče. Škoda. Poločas jsme tedy prohráli 0:1. Po poločase jsme dál hýřili nápady a tlačili se do koncovky. Neměli jsme na co čekat a tak hurá dopředu. Tentokrát nám naše taktika vyšla a po gólech Ferdy a Zbyni jsme otočili zápas. Soupeř se navzdával a díky početné střídačce měli i více sil v dnešním 30 stupňovém vedru. Po hrubé chybě Daníka, kdy místo, aby buďto pustil balon Haldovi, který si ovšem o5 nekřikl, se snažil balon pupkem odehrát, leč balon se odrazil před soupeře, který střelou k tyči srovnal vývoj zápasu. škoda, příště odkopávat!!! Dál se hrál celkem pěkný fotbal, ale bohužel při jedné akci z pravé strany se povedlo hráčům Booaai skórovat, když Tomík neuhlídal svého nabíhajícího hráče. Bylo 9 minut do konce a tak jsme dali vše do útoku. Mačkali jsme soupeře, i Halda si znovu zaútočil, ale bohužel, jak jsem již psal, síly už nebyly. Škoda, prohráli jsme 2:3, ale díky tomu, že Alténa v minulém kole prohrála s týmem The Wall, tak již dnes je jasné, že postupujeme z5 do 6.ligy!!!!!!!!

2  :  3  (0:1)

Góly: Ferda, Zbyňa