18. 5. 2009
7.kolo:

Modrá Vopice TJ vs XXX

Pondělí 18.5.2009 od 17 hodin na TK Sparta

Tento tým hrál 6.A ligu a skončil na 4.místě se 14 body za 6 výher, 2 remízy a 3 prohry.

Sestava: Halda - Tomík, Daník, Zbyňa, Láďa, Peťa, Honza

Konečně se nám podařilo nastoupit v plném počtu a s jedním na střídání. Hráli jsme proti aktuálně třetímu týmu naší tabulky a hráli jsme pěkný kombinační hru. Šance byly na obou stranách a naše "nemoc", nevstřelování branek se o5 projevila. Hrálo se velice svižně, soupeř měl 4 hráče na střídání a při každém přerušení hry střídali. Když  vopičáci začali hrát tvrdě, někdy po polovině prvního poločasu, také jsme přitvrdili a soupeř hned začal brečet, že tohle a tamto. Ale co, tak jsme s vopičákama pokonverzovali a snažili se dál dobývat jejich branku. Poločas skončil nerozhodným výsledkem 0:0. V druhém poločase se hra ještě více přiostřila, ale nenechali jsme se zahanbit. Bohužel, jak již tradičně, cca ve 45. minutě zápasu soupeř vystřelil, nešťastně trefil Zbyňu do hlavy a od jeho hlavy se míč odrazil k naběhnutému vopičákovi a ten bez respektu proměnil. Zase smůla, jak jinak. Bohužel tahle smůla se nás tuto sezonu drží a nejsme schopni se přes toto přenést. Hráli jsme dál, ale do konce zápasu se nám již nepodařilo nic proměnit a to že jsme šance měli. Po střelách, Tomíka, Zbyni, Daníka, Peti ani Ládi se nula na našem kontě bohužel nezměnila a tak zápas skončil naší prohrou 0:1. Zmařené šance, které volaly po gólu, těch jsme měli, a o5 nic. Vyšli jsme ze zápasu naprázdno a tak budeme v posledních 4 kolech hrát už jen o záchranu. Příště se těšíme na betonáře (The Wall) a snad už se proti nim prosadíme a pár kousků jim naložíme. Letošní střelecká bilance je oproti minulým sezonám dosti tristní a to hrajeme v poměrně stálé sestavě.

1   :   0   (0:0)