13. 5. 2009
6.kolo:

XXX vs Ya Basta! B

Středa 13.5.2009 od 17 hodin na TK Sparta

Tento tým postoupil ze 7.C ligy z druhého místa se 17 body při skóre 60:18 za 7 výher, 3 remízy a 1 prohru.

Sestava: Halda - Tomík, Daník, Peťa, Láďa, Zbyňa

S velice kvalitním soupeřem jsme sehráli poměrně velice slušnou partii. Začali jsme jak je naším již zvykem se čtyřmi hráči v poli, bo Zbyňa musel změřit jeden metr radiátoru někde ve stodůlkách, ale bylo to strašně důležité a proto se spozdil asi o 20 minut. Během té doby jsme se docela dobře bránili, až na jednu situaci při soupeřově zahrávané standartce, Halda neudržel balon a soupeř neměl problém dorazit. Zase jsme dostali "blbej" gól. Do příchodu Zbyndi jsme bránili a občas se nám zadařilo i z brejku zahrozit. Ale soupeřův brankář chytal velice dobře. Po příchodu Zbyni jsme vyrovnali hru a byl to velice pěkný, kombinační a pohledný zápas. Do poločasu se již nic dalšího nestalo. Po poločase jsme trochu zatlačili a po několika minutách se nám podařila nádherná akce, kdy Daník viděl nabíhajícího Peťu. Vyslal přihrávku křížem přes celé hřiště, kdy v trajektorii letu míče byl ještě Láďa, na kterého Daník křikl pusť a tak Láďa rozkročil, balon proletěl až na zmiňovaného Peťu, který nekompromisně zavěsil. Nádherná akce. Pak jsme měli několik tyčí, několik Haldových kvalitních zákroků a pomalu se chylil konec zápasu a tu, z ojedinělé akce se podařilo skórovat z velkého úhlu našemu soupeři. To bylo pro nás smrtící, otevřeli jsme hru a tak soupeř přidal ještě jeden zásah a bylo hotovo. Byl to pěkný zápas ale s dobrým koncem pro našeho soupeře. Bohužel. V příštím zápase nás čeká také velice kvalitní soupeř, budou to modří vopičáci, tak snad se střelecky nám zadaří. ;-)

1   :   3  (0:1)