5. 5. 2009
5.kolo:

Komtupapa vs XXX

Úterý 5.5.2009 od 17 hodin na TK Sparta

Tento tým hrál 6.B ligu a skončil na 9.místě s 8 body při skóre 28:32 za 3 výhry, 2 remízy a 6 proher.

Sestava: Halda - Tomík, Daník, Peťa, Zbyňa, Láďa

Tentokrát se podařilo Láďovi dorazit včas a tak jsme začali hrát od úvodního hvizdu v plné sestavě, sice bez střídání, ale aspoň komplet. A byl to na začátek pěkný fofr, když po lehkém počátečním oťukávání se do nás soupeř pustil a ve 3.minutě skóroval. Naštěstí se po dalších asi 3 minutách střelecky probudil Tomík a svým gólem srovnal skóre na 1:1 pěknou střelou z cca 12 metrů. Soupeř nás jasně v prvním poločase přehrával, ale druhý gól, který jsme dostali byl opravdu "blbej", taková šmudla, neskutečné. Hodili jsme to za hlavu a snažili se hrát dále, ale soupeř byl zdatný a pěkně si to dával z nohy na nohu a navýšil skóre do prázdné branky na 3:1. To to s námi opravdu nevypadalo dobře a to ještě hůř když po přestávce v cca 38.minutě Komtupapáci zvýšili už na 4:1. To už vypadalo opravdu zle. Pak ale jsme si konečně začali pěkně přihrávat rychle na jeden dotek z nohy na nohu a najednou jsme se jednodušeji dostávali před soupeřovu branku a vytvořili si pár slibných situací. Soupeř se asi také uklidnil vysokým vedením. A opravdu najednou jsme soupeře přehrávali naší pěknou kombinační hrou, kterou umíme a v prvním poločase se nám vůbec nedařila. Zatlačili jsme na soupeře, dohrávali souboje a nedávali jsme soupeři ani centimetr místa a najednou jsme se začali ocitávat před jejich brankou a z jednoho takového povedeného útoku se podařilo o5 Tomíkovi skórovat na 2:4. Po chvíli Daník pěkně našel na levé straně Tomíka a naběhl si před branku, kam mu Tomík krásně předložil nahrávku a Daník propálil gólmana. A najednou jsme byli ve hře o vyrovnání, soupeř znervózněl a začal se trochu hádat o verdikty rozhodčího. A pak to přišlo, Láďa našel pěknou přihrávkou Tomíka a ten svým dnešním hatrickem srovnal na 4:4. Pak jsme si vytvořili ještě několik šancí, ale ty už zůstaly nevyužity. A tak zápas skončil zaslouženou remízou a myslím, že i soupeř nakonec za ni byl rád. Zahráli jsme si o5 náš pěkný kombinační fotbálek a doufám, že nám vydrží do dalších kol, kdy narazíme na soupeře z horních příček tabulky.