23. 4. 2009
4.kolo:

XXX vs Terasy KFC A

Čtvrtek 23.4.2009 od 17 hodin na Angelovce

Tento tým hrál 7.D ligu a vyhrál ji s 20 body, skóre 44:24 za 9 výher a 2 remízy. S tímto týmem jsme se nesetkali, jen s jejich záložním B týmem jsme hráli na podzim 2007 v 6.kole a porazili jsme je po "obrovském" boji  7:5. Hráli jsme tenkrát ten slavný posvatební zápas. :-)

Sestava: Halda - Tomík, Daník, Zbynďa, Peťa, Láďa, Honza

Konečně se nám podařilo protrhnout smůlu a začali jsme střílet. Ze začátku to vypadalo, že zápas bude těžký a do cca 15 minuty jsme nebyli schopni se jakkoli prosadit. Hrálo se nahoru dolů a soupeř se snažil naši branku ohrožovat většinou střelami z dálky, což Haldovi nedělalo větších problémů. Po té, již zmíněné 15 minutě jsme se začali trefovat po krásných akcích na jeden dotek a brankami Zbyndi a Tomíka jsme se dostali do dvougólového náskoku. Pak jsme vytvořili hrubku v obraně a dostali jsme kontaktní gól na 2:1. To nás nerozhodilo a během několika minut jsme přidali třetí gól, jmenovitě Zbynďa. Poločas skončil 3:1 a vypadalo to nadějně. Po několika zápasech jsme hráli od prvních minut v sestavě 5+1 a ne 4+1 a hrálo se nám dobře. V druhém poločase jsme pokračovali v našich přihrávkách na jeden dotek a zvýšili na 4:1, kdo jiný než Zbynďa, završil tím svůj hattrick. Po několika minutách se podařilo soupeři snížit. V cca 40 minutě nastoupil do zápasu Láďa, kterýžto přijel později, bo byl v práci a po několika minutách na hřišti zvýšil na 5:2. Pak se trefil počtvrté v zápase Zbynďa a vypadalo to, že si uděláme na tomto soupeři skóre, abychom nebyli v záporných číslech. Ale otevřeli jsme to moc a dostali jsme dva rychlé góly, řekl bych zase dost smolné. To bylo všechno co jsme soupeři dovolili a když Láďa svým druhým gólem v zápase završil výčet branek, vyhráli jsme, myslím, že zaslouženě 7:4. Myslím, že jsme se konečně rozstříleli a že se konečně dostáváme do tempa, které XXX náleží. Musím pochválit opět Haldu, který opět ukázal své kvality a samozřejmě Zbynďu, který konečně přestal dělat koloběžky a tím se naše hra zrychlila a vytvářeli jsme si mnohem více gólovek. A už se těšíme na dalšího soupeře, kterým bude tým Komtupapa.

7   :   4   (3:1)

Góly: Zbynďa 4x, Láďa 2x, Tomík