31. 3. 2009
1.kolo

Namo FC   vs   XXX

Úterý 31.3.2009 od 17 hodin na Pankráci 1

Na Podzim 2008 hrál tento tým 6.C ligu a skončil na 6.místě s 11 body a skóre 12:17 za 4 výhry, 3 remízy a 4 prohry.

Sestava: Halda - Tomík, Daník, Pája, Zbyňa, Peťa

Tak to byl velice smolný začátek jara. Hráli jsme vyrovnanou partii s dnešním soupeřem, v některých momentech jsme soupeře převyšovali. Soupeř si za celý zápas nevytvořil 100% šanci a přesto se mu povedlo dát gól a to při rohu v cca 20 minutě, kdy Tomík se snažil odkopnout roh soupeře a trefil tím do obličeje protihráče a od jeho tváře se míč odrazil do branky. Opravdu smolný gól. Hráli jsme opět výborný ofenzivní fotbal, ale bohužel jsme netrefovali branku a to se nám stalo osudným. Soupeř, ač měl 4 lidi na střídání, v druhé půli už jen bránil a snažil se udržet tento výsledek. To se mu bohužel podařilo a tak jsme utrpěli první prohru v nové sezoně. Škoda. Až na neproměňování šancí jsme podali velice kvalitní výkon a myslím, že v dalším zápase svou hru potvrdíme a podaří se nám zvítězit.

O5 se na zápas nedostavili, bez omluvy, Dan s Lubošem a tak s nimi už nemáme soucitu a v týmu končí.