Orange Predators vs XXX

Pondělí 2.6. od 18:15 na Pankráci 3

Tento tým hrál 6.A ligu

Hanspaulská liga, Ročník: 2007, Sezóna: Podzim, Liga: 6, Skupina: A.

Pořadí Název mužstva Odehrané zápasy Počet vítězství Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů

Sestava:  Luboš - Tomík, Halda, Pája, Daník, Zbynďa

Dnes jsme nastoupili opět proti jednomu z lídrů naší skupiny a musím říct, že jsme odehráli velice dobré utkání. Od úvodu zápasu jsme se do soupeře pustili a jak jsme hráli v minulém zápase, tak jsme pokračovali i dnes, hra po zemi na rychlé narážečky a už jsme byli před brankou, leč naše nemohoucnost proměnit z tolika šancí, alespoň jedinou, to se nám v této sezoně příliš nedaří a jak je již zvykem našich zápasů, inkasovali jsme první. Cca v 15 minutě jsme udělali chybu v obraně a soupeř trestal. O chvíli později se dostal soupeř k odraženému míči a střelou ukrytou za chumlem hráčů trefil odkrytou část branky, Luboš nemohl vidět a ani neviděl nic. No zbraně jsme nepoložili, stále jsme byli v tlaku, ale gól ne a ne přijít. Až těsně před přestávkou jsme zahrávali přímý volný kop a Tomík naznačil prudkou ránu skrzeva zeď a místo rány přihrál lehkou příhrávkou Daníkovi, který propálil vše co před ním stálo. Poločas tedy skončil 2:1. Soupeř byl opět hratelný, což si říkáme v každém zápase :-) A tak jak jsme začali první půli, tak jsme navázali i v té druhé, pustili jsme se do soupeře zhurta a měli několik velice slibných šancí a střel. Bohužel nic. Soupeř z ojedinělé akce, kdy nakopl balon, který přeskočil Haldu i Daníka a Luboš u něj byl později, než si žádala situace, soupeř zavěsil takovou šmudlu, až hrůza. No nic, věděli jsme ža na ně máme a mačkali jsme ty pomerančový hlavy co to šlo. Daník z výkopu trefil tyč, Tomíkovi zase gólman bravurním zákrokem zabránil vstřelit branku hlavou, prostě to nešlo. Až cca 5 minut před koncem se prosadil opět Daník po rohu Páji. Svitla nám naděje alespoň na remízu, ale bohužel jsme gól už nedali a tak jsme prohráli těsným rozdílem 3:2. Musím ale uznat, že jsme se soupeřem odehráli velice pěkný zápas a v některých částech hry jsme je jasně přehrávali. Tak zase škoda. Už se těším na příští zápas proti vysokoškolákům, snad se nám bude dařit lépe.