Le Jardin vs XXX

Pondělí 5.5. od 19:30 na Novoborské

Tento tým hrál 6.A ligu

Hanspaulská liga, Ročník: 2007, Sezóna: Podzim, Liga: 6, Skupina: A.

Pořadí Název mužstva Odehrané zápasy Počet vítězství Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů

Sestava: Luboš - Tomík, Daník, Pája, Halda, Blonďák, Zbynďa, Láďa

Konečně slušná docházka, měli jsme 2 na střídání, což předurčovalo k tomu, abychom do tohoto zápasu dali hodně sil. Zápas začal slušně, snažili jsme se na umělce o kombinační fotbal, tak jak ho umíme. Bohužel zase ta koncovka, nebyli jsme schopni proměňovat šance a to se nám stalo osudným. Tlačili jsme soupeře a ten z ojedinělých šancí proměňoval. V poločase jsme prohrávali 1:0. Stále jsme se chtěli tlačit do branky a zvýšit střelbu, leč jsme o5 inkasovali. Nakonec po krásném nakopnutí přes celé hřiště našel Daník Tomíka, kterýžto prsama předložil Pájovi parádní míč a bylo sníženo na 2:1. To nás nastartovalo k ještě většímu úsilí a chtěli jsme se ještě prosadit a srovnat. Nakonec se to povedlo, když Láďa brilantně spracoval míč udělal kličku protihráči a skrz chumel hráčů před brankou vše prostřelil a srovnal na 2:2. Už to vypadalo nadějně a hráli jsme pěkně po zemi. Soupeř byl celý druhý poločas zalezlý a čekal co předvedeme a to také pak vedlo k tomu, že jsme chtěli rozhodnout a otevřely se, naprosto zbytečně, vrátka v naší obraně. A tak jsme inkasovali po přesném přímém kopu a rychlém brejku dva góly a bylo hotovo. O5 jsme prohráli a doufám, že do třetice všeho špatného. Nyní musíme zapomenout na tuto černou sérii a pokusit se potrápit a hlavně porazit, zatím lídra naší skupiny, tým Tatran Válec.

4 : 2

Góly: Pája, Láďa

Komentář rozhodčího: Rychlý svižný zápas, ze šancema na obou stranách. I když mužstvo XXX hraje super fotbal má smůlu na góly.