XXX vs Pigs FC

Pondělí 14.4. od 19:15 na Hrabákové 2

Tento tým hrál 5.E ligu.

Hanspaulská liga, Ročník: 2007, Sezóna: Podzim, Liga: 5, Skupina: E.

Pořadí Název mužstva Odehrané zápasy Počet vítězství Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů

Sestava: Luboš - Halda, Daník-Tomík,Zbynďa-Láďa

Sestava na druhé kolo se tvořila o5 velice obtížně. V den zápasu zavolal Blonďák, že má něco s kolenem, Pája stále nemocen, Hrabě stále nemůže, Peťa dostal koňara na futsalu. Prostě pohoda. Každopádně jsme mohli přivítat nového spoluhráče Zbyňka. Zároveň se také loučíme s Martinem, který za nás odehrál pouhé 2 zápasy v minulé sezoně a více si na nás nenašel čas. Škoda.
A teď už k samotnému zápasu. Začali jsme, jak je naším zvykem, zezadu. To se hned v úvodu nepodařilo a začali jsme útočit a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Bohužel, již jsme si zvykli, nedaří se proměňovat šance a tak jsme si na první gól počkali do cca 15 minuty, kdy otevřel skóre Daník. Po chvíli se přihnal před branku Halda a výstavním volejem k tyči nedal gólmanovi šanci, klobouk dolů za tu trefu, Haldo ;-) Hráli jsme stále aktivně a soupeře opravdu do ničeho nepouštěli, všichni jsme se poctivě vraceli, napadali a bylo vidět, že hodně toužíme vyhrát. Do poločasu dal Daník z úhlu k tyči třetí gól a tak poločas skončil 3:0 v náš prospěch. Po poločase nám pomalu začaly ubývat síly a tak Haldovo "stačí" při daleko zakopnutém míči nám přišlo opravdu vhod na vydechnutí. Soupeř měl totiž dva hráče na střídání a tak nás začal více napadat a myjsme už nebyli tak v pohybu, jako v první půli. Ale gól jsme dali my, jmenovitě Daník z neuvěřitelného úhlu bodlem završil hatrick v tomto utkání. Pak jsme opravdu polevili, soupeř začal hodně napadat a to se mu i podařilo vyjádřit jediným gólem. Na konečných 5:1 završil účet utkání Tomík po krásném pasu od Daníka. Zápas mohl nakonec skončit mnohem větším rozdílem a to hlavně v prvním poločase, kdy jsme zahazovali jednu šanci za druhou, škoda tedy neproměněných šancí Láďi, Zbyňdi, nepočítaně střel Tomíkových. Každopádně vítězství si velice ceníme a musím dodat, že po profesorském výkonu celého týmu. A to "stačí". :-)

5 : 1 (3:0)

Góly: Daník 3, Halda, Tomík