Hagibor 4

Škvárová hřiště v areálu TJ Bohemians na Hagiboru. Metrem A do stanice Želivského, odtud pěšky cca 600 metrů ulicí Izraelskou. Areál je napravo od silnice. Na fotbalovém hřišti vlevo, při pohledu od haly, kde jsou v přízemí kabiny a sprchy, je hřiště č.1 nejblíže, č. 2 uprostřed a č. 3 je nejdále. Na fotbalovém hřišti vpravo, při pohledu od haly, je č. 4 blíže a č.5 je vzdálenější. Do haly a šaten je zakázáno vstupovat v kopačkách! Další informace jsou vylepeny u vrátnice.

Předpokládaná sestava: Luboš - Halda, Petr Š., Tomík, Papížek, Daník, Láďa

Omluveni: Hrabě-zranění, Petr K.-nemoc, Pavel-zranění

Trápení, trápení, trápení. Asi jinak se začít po dnešním zápase, hráném bez rozhodčích, nedá. Naše převaha od úvodních minut byla patrná, ale asi po dvou nastřelených břevnech, třech tyčích, zahrozil soupeř a první střelu na bránu přetavil ve vedoucí gól cca v 17 minutě. Dále jsme se snažili, napadali, hráli svou klasickou nátlakovou hru, ale naše marná snaha se nijak neprojevila. Až těsně před poločasem se prosadil Papížek a srovnal skóre. Tak skončil poločas. O poločase jsme se domluvili, že opět vtrhneme na soupeře a dáme druhý uklidňující gól, ale bohužel se tak hned po přestávce nestalo. Gól jsme dali až po krásném autu Petra Š. a perfektním voleji Tomíka k tyči. To nás uklidnilo a doufali jsme, že jsme protrhli smůlu a konečně soupeři naložíme, ale bohužel. Přidali jsme gól, který vstřelil Papížek a tím jsme skončili. Několik šancí jsme dovolili i soupeři, ale nakonec jsme zápas dohráli za stavu 1:3 pro nás. Takových šancí co jsme neproměnili, to má leckterý tým na celou sezonu a my je zahazovali. Kdyby zápas skončil 1:9 tak by se nikdo nedivil, ale bohužel skončil 1:3. Alespoň že se vyhrálo a dva body jsou naše. Tak snad se zadaří příště a naložíme dalšímu soupeři, na kterého se už těšíme. :-)