7.kolo: 22.5.2007 Perpetis vs XXX - 0 : 8

Pankrác 1

Fotbalová hřiště TJ Pankrác v ulici Družstevní ochoz. Metrem C do stanice Pankrác, pak je nutné podejít magistrálu ulicí Hvězdovou nebo jet jednu stanici busem 188. Za ZŠ Sdružení doprava ulicí Družstevní ochoz a opět doprava po cestě k areálu. Hřiště č. 1 je nejblíže kabinám a sprchám (při příchodu do areálu v první budově vpravo), následuje hřiště č. 2, č.3 a č. 4 je nejdále.

Sestava: Luboš – Tomík, Halda, Láďa, Papížek, Hrabě, Daník, Petr K.

Omluveni: Pavel, Petr Š.

Sešli jsme se v hojném počtu na škváře na Pankráci 1. Před zápasem pršelo, ale na terénu to příliš znát nebylo, bylo tam velice prašno. Jak jsme předpokládali, soupeř nebyl z nejsilnějších a tak jsem rozjeli náše útoky od prvního hvizdu a po několika zmařených šancích napřáhl Hrabě a načal skóre. Pak přišly Papížkovy chvíle, jeho čistý hatrick vedl k dokonalému zdecimování soupeře, který nevěděl co hrát. Stále jen nakopával balony a my je v klidu sbírali a hráli svou hru po zemi se spoustou šancí. Do poločasu se trefil ještě Tomík a tak jsme poločas vyhráli 0:5.

V poločase soupeř vymyslel zajímavý tah, kterým nás chtěl zaskočit a na první pohled se zdálo, že se mu tento trik povedl. Vyměnil brankáře za hráče z pole a brankář z prvního poločasu nás chtěl krásně rozběhat a musím přiznat, že se mu to docela dařilo a nebyli jsme schopni se prosadit. Měli jsme spoustu šancí, ale nějak nám to tam nechtělo padat. Přišly ale pěkné akce a po nich góly, Tomíka, Papížka a závěrečný gól Daníka. Daník měl spousty šancí sám na brankáře, ale trestuhodně je zahazoval, tak doufám, že v dalších zápasech protrhne tuto svou střeleckou smůlu. Každopádně nás tento soupeř příliš nepotrápil, spíš terén byl proti nám a báječně jsme se nabaštili škváry.