XXX vs Palouk SK

Úterý 15.5.2007 v 19:00

Pražačka 3

Hřiště ve sportovním areálu Na Pražačce, Praha 3. Tram 1, 9, 16 do stanice Vápenka a vlevo do SaRA Pražačka, který je vlevo od Koněvovy ulice za budovou gymnázia. Hřiště číslo 1 je nejblíže kabinám, číslo 3 je nejvzdálenější. UMT 3.generace, osvětlení, obuv viz Pravidlo 4, odstavec III

Toto bude pravděpodobně nejtěžší soupeř. Zatím neztratil ani bod a soupeřům naděluje v každém zápase pěknou nakládačku. Hrajeme s tímto soupeřem na pražačce, což je kvalitní povrch, takže můžeme doufat v krásný zápas.

Předpokládaná sestava:

Luboš - Tomík, Papížek, Daník, Hrabě, Pavel, Halda, Petr Š., Láďa, Petr K. = poprvé v sezoně kompletní sestava!!!

Velice pěkné utkání hrané ve vysokém tempu na pražačce. Soupeř byl zdatný, vždyť také vedl skupinu bez ztráty bodu. Pustili jsme se do soupeře hned od začátku a jak velí kolorit našich utkání, snaha v prvním poločase o skórování marná! Nudná první půle každopádně nebyla, šance byly na obou stranách, ale góly začaly padat až ve druhém poločase. A to střelou do odkryté branky soupeře otevřel skóre Láďa. Soupeř se nechtěl smířit s naším vedením a zvýšil úsilí a po chvíli se mu podařilo srovnat střelou z levé strany. To nás ještě více nabudilo a chtěli jsme vyhrát, protože jsme věděli, že na soupeře i přes jeho kvality máme a přibližně 3 minuty před koncem zápasu se nám povedlo zvýšit na 2:1. Byla to naprosto výstavní trefa, kterou vyslal na branku Palouku Hrabě. Takových gólů se vidí opravdu poskrovnu, trefená šibenice z cca 15-20 metrů. Chtěli jsme tento již nadějný výsledek uhájit, ale soupeř se opět nechtěl spokojit s naším vedením a snažil se do konce zápasu ještě srovnat. Bohužel se mu to podařilo cca 20 sekund před koncem po několika odrazech v našem vápně dorážkou do odkryté branky. Bylo to pro nás trpké, ale myslím, že zápas byl vyrovnaný a remíza je spravedlivá.