Hřiště Junioru v Praze 10. Ze Strašnické (metro A) ul. V Olšinách směrem z centra, po cca 600 m uvidíte hřiště vlevo. Druhý vchod z ul. Brigádníků. Hřiště č. 1 je blíže kabinám.

Předpokládaná sestava: Luboš - Tomík "C", Papížek, Hrabě, Petr K., Petr Š., Pavel, Halda, Daník

Omluven: Láďa

Dnes pro vás komentář napsal Hrabě:

Od úvodních minut jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a vytvořili si několik slibných šancí ke vstřelení gólu. Soupeř vycházel pouze z rychlých přechodů do protiútoku, které jsme však dobře bránili. Po krásném uvolnění a neméně krásném zakončení nekompromisní střelou pod břevno se Pavlovi podařilo poměrně brzy otevřít skóre – cca v 5 min. jsme vedli 1-0. Hra měla nadále stejný průběh, vytvářeli jsme si mnoho šancí, které jsme však neproměňovali. V polovině prvního poločasu se nám podařilo dát druhý gól po Cigiho centru z levého křídla se přes obránce důrazně prosadil Hrabě. Do poločasu se pak hrálo nadále před bránou soupeře. Ve druhé půli soupeř přece jen o něco zvýšil svou aktivitu a začal se před naši bránu dostávat častěji. Všichni naši bránící hráči však podali vynikající výkon a soupeři skórovat nedovolili. Soupeři se kontaktní gól vstřelit nepodařilo a jeho síly začaly výrazně ubývat. Poté co jsme přestáli tuto fázi zápasu, ve které byl soupeř aktivnější, dostávali jsme se opět často před bránu soupeře. Při jednom ze svých klasických průniků Papíšek prokázal, že vedle dynamitu v obou svých nohách má také hlavu, a svůj průnik zakončil chytrou technickou střelou k tyči – 3-0. Od této chvíle se zápas již jen dohrával, za menšího nasazení obou mužstev, neboť o vítězi nebylo pochyb. V závěru naše jasné vítězství ještě potvrdil, po trochu nepřesné střele z 20 cm od brány pana Hrabě,čtvrtým gólem Petr Š. :-) Musím ještě vyzdvihnout vynikající výkon Luboše, který nás v některých okamžicích hry podržel. (Daník)