3.4.2007 v 17:00

Zelená liška:

Hřiště TJ Zelená liška v Praze 4 - Krč v ulici Na strži.Z metra C Pankrác cca 70 metrů Budějovickou ulicí na křižovatku, pak vpravo do ulice Na strži, hřiště je vlevo po cca 300 metrech.

Předpokládaná sestava: Luboš, Halda, Tomáš, Láďa, Papíž, Pavel, Dan

Předpokládaná sestava byla nakonec konečná. Přišli všichni což je super. Na zápas se také přišli podívat zástupci klubu Deko, Ladislav Obermajer mladší a Ota Járka, kteří záměrně zadržují registraci a tím i přestup Daníkovi. Děkujeme jim za toto oslabení a za podporu, kterou našemu týmu XXX tímto ubohým způsobem věnují. Snad to chlapce zahřálo u srdíčka. Ještě jednou děkujeme za oslabení!!!

A teď již k dnešnímu zápasu. Hrálo se na hrozném terénu na Zelené lišce, nebylo ani nalajnováno a povrch byl hrbolatý a tvrdý. Sešli jsme se na tento zápas poprvé a proto tak vypadala i naše hra na začátku zápasu. Každopádně jsme se s tímto vyrovnali a asi po 15 minutách jsme vstřelili první gól po pěkné akci. 1:0 Papížek. Do této doby jsme soupeře téměř k ničemu nepustili a hráli jsme co jsme potřebovali. Po tomto gólu se začal soupeř více osmělovat, ale zatím jsme pořád byli lepším týmem. Těsně před koncem první půle však soupeř udeřil a srovnal krok na 1:1. Okamžitě jsme zrychlili hru a podařilo se nám během několika minut ještě do poločasu zvýšit na 2:1. Pěknou střelou k tyči cca z 15 metrů se trefil Dan. O půli jsme si řekli, že to není špatné, když v této sestavě hrajeme poprvé, ale chtěli jsme zpřesnit hru a ještě nějaký ten gól přidat. Každopádně se nám povedla opět pěkná rychlá akce. Začalo to v obraně u Dana, který vyzval Papížka ke sprintu a dal mu naprosto přesný pas až před bránu soupeře a Papížek se nemýlil. 3:1. Stále jsme soupeře převyšovali, i když i na našich kopačkách byl neklid a skákal nám balon od nohy, bylo to terénem a ještě nesehraností našeho týmu, ale pořád jsme se snažili hrát a po krásné akci, kdy Papížek naservíroval Láďovi před prázdnou branku nádhernou přihrávku. 4:1. Pak vystrčil růžky soupeř a po několika minutách se mu podařilo snížit na 4:2. Drama jsme nepřipustili a Pavel přidal ještě pátou branku, která nás uklidnila. 5:2.

Každopádně bych rád poděkoval soupeři za fér hraný fotbal a všem klukům týmu za předvedený výkon.Hlavně bych chtěl vyzdvihnou srdnatý výkon Haldy, který hrál po půl roce!

Doufám, že v příštím zápase už bude výkon lepší a přihrávky přesnější od všech. ;-)

Premiéra našeho nového týmu se vydařila!