11.kolo: 26.6.2007 XXX vs Canary FC - 6:0

Úterý 26.6.2007 v 19:30

Pankrác 2

Fotbalová hřiště TJ Pankrác v ulici Družstevní ochoz. Metrem C do stanice Pankrác, pak je nutné podejít magistrálu ulicí Hvězdovou nebo jet jednu stanici busem 188. Za ZŠ Sdružení doprava ulicí Družstevní ochoz a opět doprava po cestě k areálu. Hřiště č. 1 je nejblíže kabinám a sprchám (při příchodu do areálu v první budově vpravo), následuje hřiště č. 2, č.3 a č. 4 je nejdále.

Sestava: Luboš - Tomík, Papížek, Daník, Pavlík, Haldík, Ládík

Poslední zápas jarní sezony se začal dobře vyvíjet již před začátkem, soupeř se sešel pouze v 5 lidech, takže hráli od začátku oslabeni - 4+1. To nic nemění na tom, že jsme hráli hezký kombinační fotbal a byli jasně lepší. Zápas se odehrával téměř celý před brankou našeho soupeře. Dařily se nám krásné přihrávky a snažili jsme se dotalčit balon až do branky, což bylo někdy na škodu, ale hráli jsme s vědomím, že soupeř je slaboučký a ještě oslaben o jednoho hráče v poli. Při jedné kombinaci krásně našel naběhnuvšího Daníka Tomík a Daník načal skóre. Dále jsme tlačili, ale gól ne a ne přijít. Přišel cca 5 minut před poločasem a opět se prosadil Daník, když zavěsil špatně vyboxovaný míč soupeřovým brankářem, na kterého vystřelil Papížek. Poločas skončil naším vedením 2:0. Hráli jsme naprosto v klidu a kombinovali i v dalším průběhu zápasu. Další gól přidal po pěkné přihrávce Daníka, Láďa. Po několika minutách našel Daník svou přihrávkou Papížka, kterýžto zavěsil zkušeně střelou k pravé tyči. Pořád jsme tlačili a jen bylo otázkou času kdy dáme další gól. Ten padl po pěkné střele Haldy a tečí Pavla před brankou. 5:0. Poslední gól padl před koncem zápasu a Pavel vyzval ke skórování a završení hatricku Daníka, který se nerozpakoval a prudkou ránou prostřelil brankáře a bylo hotovo. Poslední zápas sezony jsme odehráli v klidu a tak postupujeme do 7.ligy bez jediné porážky.