Z.O.M.B. vs XXX

Úterý 19.6.2007 v 19:30

Jitřní

Hřiště školy v Jitřní ulici v Praze 4, Hodkovičky. Z Kačerova (metro C) bus 106 do st. Psohlavců nebo z Budějovické bus 121 do st. Na Lysinách (oba busy jedou také z Nádraží Braník). Hř. je nahoře v areálu školy, UT, tzv. koberec, obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.

PSMF: Šlágrem příštího kola bude souboj XXX s Z.O.M.B. jehož výsledek buď všechno vyřeší nebo naopak ještě více zamotá.

Sestava: Luboš - Tomík, Papížek, Pavel, Halda, Daník, Láďa

Jak napsali v hanspaulském týdeníku, tak se hrálo, byl to šlágr kola a velice pěkný atraktivní fotbal. První půle patřila našemu týmu a druhá půle soupeři. Po cca 3 minutách se výstavní střelou bodlem trefil do šibenice Tomík. Soupeř ale nebyl tak snadný jak se zdá a odpověděl velice brzy podobnou střelou a vyrovnal. Pak nastala rychlá gólová smršť našeho týmu a dali jsme další tři pěkné góly. Konkrétně Tomík, Papížek a Tomík završil svůj hatrick. Utkání bylo rychlé a hrálo se z jedné strany na druhou a akce střídala akci. Poločas skončil našim vedením 4 : 1. Po poločase jsme evidentně polevili a přestali se pohybovat a tak soupeř zatlačil a snížil na 4:2. Za nějaký čas dokonce na 4:3 a pak srovnal skóre na 4:4. My jsme v druhé půli nehráli fotbal, ale jen jsme nakopávali balony na bránu a čekali, že ne příliš jistý golman soupeře něco pustí. Nestalo se a tak jsme již další branku nedali a soupeři se také nepodařilo dát další branku a tak zápas skončil zaslouženou remízou. Soupeř byl kvalitní a jen nechápu, že prohrál s Paloukem SK 0:7. Ale každý zápas je jiný a pokaždé se nesejde tým v plném počtu. To jsme pocítili i v posledních zápasech i my. Každopádně jsme dnešní remízou zpečetili postup do 7.ligy a příští zápas bude jen příjemnou tečkou po jarní sezoně. I když ne tak příjemnou, když se hraje na škváře na Pankráci, ale každopádně si rádi půjdeme kopnout a ještě trochu vylepšit skóre našemu poslednímu soupeři, týmu Canary FC. :-)