Ligového poháru Pavla Formáčka 2008

sehrajeme proti týmu

Tuscarora A

v sobotu 15.3. od 8:45 na Děkance

Tým Tuscarora A hrál v minulé sezoně 3.C ligu a skončil na 5.místě s 12 body a celkovým skóre 41:31. Tento tým hrál ve stejné skupině jako tým Deka do kterého se vrátil náš bývalý spoluhráč Papížek. Tým Deka jej porazil 3:1. My jsme se potkali s jejich záložním týmem Tuscarora B v naší první sezoně na Jaře 2007 v 8.kole a porazili jsme je 5:3(viz komentář k zápasu).
Každopádně nás čeká velice těžký soupeř.

... a byl.

Tuscarora A vs XXX

7 : 2 (3:1)

Do zápasu jsme vstoupili v sestavě: Luboš - Tomík, Halda, Pája, Peťa, Daník. Začal boj o území a také kdo dá první gól, ten padl cca v 15 minutě a do naší sítě. Nic jsme neotáleli a hnedle z rozehrávky jsme vyrovnali střelou Peťovou. Soupeř se nedal zahanbit a hned z rozehrávky zvýšil na 2:1. Do poločasu jsme inkasovali ještě třetí gól a vypadalo to s námi špatně. Soupeř byl vynikající, dával si krásné přihrávky na jeden dotek abylo opravdu na ně pěkné pokoukáníčko. Každopádně jsme chtěli zabrat a pokusit se zvrátit nepříznivý výsledek. To se cca v 5.minutě druhého poločasu povedlo, snížili jsme střelou Tomíkovou, když "ukecal" soupeře a zavěsil nekompromisní střelou do šibenice. Takže stav 3:2, docela dobrý a tento stav vydržel až do 52.minuty, kdy soupeř zvýšil na 4:2. Pak už jsme neměli sil na zvrat a v 58.minutě jsme inkasovali na 5:2, v 59. na 6:2 a v 60. na 7:2 a bylo hotovo. Opravdu soupeř z 3.ligy byl nad naše možnosti. Musím ale uznat, že jsme podali velice dobrý výkon a výsledek je trochu drsný, ale asi spravedlivý.

To znamená že jsme v Ligovém poháru dlouho nevydrželi, ale rozehrání se před sezonou bylo příjemné.

Předkolo

Pražačka 2, 2.3.2008, 13:45

XXX vs Marami

10 : 3

Sestava: Luboš - Tomík, Halda, Pája, Daník, Peťa, Blonďák
Góly: Tomík 4x, Pája 2x, Blonďák 2x, Daník 2x

Po rychle obdrženém gólu, již v nějaké 3.minutě kdy soupeř zavěsil zády po nevydařeném vyboxování Luboše, jsme zkonsolidovali své síly a snažili se zvrátit nepříznivý stav, do půle se podařilo vedení 3:1. Po přestávce jsme začali koncertovat a jedna krásnější akce střídala druhou a zaslouženě jsme zvítězili.
Výborný týmový výkon.

Nastává čas zimních turnajů a proto někteří z našeho týmu se zimních turnajů účastní. XXX se samostatně do těchto turnajů nepřihlásilo a tak posílíme řady jiných týmů, například Daník s Tomíkem posílí tým Vyprahlo FC, ve kterém kdysi začínali s hanspaulkou a je to pro ně srdeční záležitost. :-)