30. 6. 2010

XXX   vs   Hloubětín 1.FC
Pondělí 12.7.2010 od 18:45 na Děkance
Pískáme zápas předtím od 17:30 (pískání zajištěno!)

S tímto týmem jsme se utkali na LT2008 a podlehli jsme gólem v 58.minutě 0:1. Máme tedy co oplácet. Tento tým hanspaulskou ligu nehraje, ale hraje 4.A ligu futsalovou. Skončili na 4.místě .

Sestava: Kominík - Zbyňa "C",Pája, Daník, Ferda, David

Jak již sestava napovídá, hráli jsme bez střídání, oproti soupeři, který na nás točil dvě pětky. V ukrutném vedru se nám v první půli moc nedařily přihrávky, až na akci z 5.minuty, kdy Pája neomylně zavěsil. Vedení nám vydrželo jen několik minut a soupeř srovnal. Dál se hrálo úporně v úmorném vedru a pomalu jsme se dostávali do tempa. Poločas ale vydržel se skórem 1:1. Po poločase jsme zlepšili přihrávky, ale nevycházely nám střely a koncovka. Při jedné akci kdy Zbyňa v tutovce upadl (soupeř mu přišlápl kopačku) z následného protiútoku soupeř trestal a tak jsme rázem prohrávali 1:2. Pak Daník vybojoval míč, posunul si ho směrem k brance a bodlem k levé tyči zavěsil. Srovnáno. Snažili jsme se útočit, měli jsme na to šance, hlavně Zbyňa byl aktivní, leč kontraproduktivní. V 56.minutě jsme dostali na 2:3 a vypadalo to, že už se nezmůžeme na odpověď. Ale máme Páju a jeho výtečně kopnutý roh přímo na Davidovu nohu znamenal srovnání na 3:3. Tak i skončil tento vedrem protkaný zápas a myslím, že remíza byla zasloužená
Góly: Pája, Daník, David

Cosmetic   vs   XXX
Úterý 20.7.2010 od 20:15 na Děkance

1   :   5
S tímto týmem jsme se nikdy neutkali.Tento tým hrál 6.J ligu a skončil na 6.místě za 6 vítězství, 2 remízy a 3 prohry s 12 body a skóre 29:22.

XXX   vs   VŠSK MFF UK
Čtvrtek 29.7.2010 od 17:30 na Děkance
Potom pískáme zápas od 18:45 (pískání zajištěno!)

1   :   3
Gól: Tomík
S tímto týmem jsme se potkali již třikrát a výsledky: 6:5. 0:6, 2:6 jsou v náš neprospěch :-(  Zatím.

Strakonická 2007 1.FC   vs    XXX
Úterý 3.8. od 17:30 na Pražačce 3

Tento tým hrál 8.K ligu a skončil na 9.místě za 4 výhry a 7 proher se skóre 25:26

Sestava: Halda - Kominík, Daník, Pája, Tomík, Blonďák

Velice pěkně hrané utkání z naší strany, kdy téměř ve stoje jsme si dávali přihrávky rychle z nohy na nohu. Jen Kominík to za nás všechno oběhal. ;-) Bylo znát, že v záloze chybí (všichni víme kdo) a zbytečně nezdržuje hru. Zápas jsme odehráli v klidu a pěkně jsme si zakombinovali.